Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg semmi más nem érdekli...

Tényleg semmi más nem érdekli saját magán kívül?

Figyelt kérdés
A párom semmivel nem foglalkozik, nincs semmi hobbija, neki minden mindegy. Ja hazudok egy hobbija van a testépítés, heti 3x-4x jár edzeni és azon kívül, hogy feszítget nem nagyon érdekli más... Ha nyaralni vagy kirándulni vagyunk és fényképezkedünk róla minden szögből kell csinálni képeket meg minden távolságból pozícióból... amikor meg én kérem meg, hogy csinálj már egy képet csak lenyomja a gombot és az se érdekli ha nincs benne a fejem a képbe... Ezen kívül mindent szeretne , de semmiért nem tesz. Nekem kell mindent elintézni mindenre figyelmeztetni őt. Olyan mintha lenne egy gyerekem. Tényleg nem érdekli őt semmi? Mitől lehet ilyen? Az elején amikor összejöttünk nagyon céltudatos volt és sok terve volt. De az utóbbi 1 évben már nyomát sem látni annak milyen volt régen. Mit csináljak vele, hogy észbe kapjon és összeszedje magát?
2010. júl. 19. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Semmit.Egy ilyen önző, egoista embert nem lehet megváltoztatni.A helyedben már rég leléptem volna, kár az időt rá pazarolni.
2010. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, a kérdésedben benne van a válasz is.Ha régen nem ilyen volt, beszélj vele arról, mi történt, miért változott meg ennyire. Mondd el neki, ez neked mennyire rossz. Ha nem változtat, hagyd ott, mert ez igy tényleg nem jó.
2010. júl. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
"már rég leléptem volna" Már minden nő/asszony ilyen? Miért kéne egyből otthagyni?
2010. júl. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jóindulatú, kedves ember lehetsz, ha annak ellenére, hogy ilyen önző párod van, még mindig inkább azon gondolkozol, hogy hogyan lehetne elérni, hogy megváltozzon. De ő már felnőtt ember, nem hiszem, hogy megváltozna. Vagy elfogadod ilyennek és az életed arról fog szólni, hogy elintézed helyette is a dolgokat, megteszed, amit kér, stb., közben meg te nem kapsz semmit cserébe, vagy keresel magadnak egy hozzád illő, normális társat! Talán egyszer, ha te már nem leszel neki, akkor belátja, kit veszített, de addig biztos, hogy nem, amíg biztonságban érzi magát és tudja, hogy te úgysem hagynád el! Ő csak kihasznál téged! Döntsd el mit akarsz! Vagy elfogadod, vagy elhagyod. De szerintem elhagyni sem könnyű az ilyet, mert neki te vagy a tökéletes társ, úgyhogy készülj, hogy nem fog könnyen engedni!
2010. júl. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért is kellene tűrni?
2010. júl. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

neeeee... ideje lesz lépned. testéptős pasival soha, de soha, de soha. és most itt van: annyira el van telve magától hogy egyszerűen senki már nem fér bele a képbe.

fúj.

mondjuk én alapból nem szeretem a testépítőket, jó, ha vlaki jó alakú vagy izmos, de a body builder test is nagyon ciki már a '80-as évek óta

:-((

2010. júl. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kérdezetm már tőle, hogy miért változott meg, de nem adott értelmes választ. Azt mondta, nem is változott, utána meg azt, hogy én mindent gyorsabban és ügyesebben elintézek ezért hagyja rám... meg hasonlók. De ha megkérem valamire vagy mondok neki valamit az álltalában úgy zajlik, hogy vagy 15-20x kell szólni, hogy pl: légyszíves a ruhádat dobd a szennyesbe... vagy azt mondja, hogy nem tudja mert nagyon fáradt és majd bedobja... - ez nagy fegyvere amúgy, hogy : fáradt vagyok. - nincs olyan nap, hogy ezt ne mondaná... Éppen ezért mert mindig erre hivatkozik mondtuk neki, hogy menjen el kivizsgálásra, mert ha egy 32 éves férfi mindig fáradt és ennyire erőtlen annak kell, hogy legyen valami oka. Szeretem őt, mert ezeket leszámítva jó ember és tudom azt, hogy milyen volt és amilyen volt az számomra a tökéletes férfi, nagyon szertném, ha újra olyan lenne.
2010. júl. 19. 08:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az elején még nagy volt a szerelem és ezért látszott minden másnak. Olyankor sokszor szerepet játszunk, de egy idő után kijön az igazi személyiség. Jönnek az unalmas hétköznapok, a mindennapi gondok, feladatok. A szerelem nem örök, de a szeretet, a másik megbecsülése, tisztelete meg kéne, hogy maradjon. Szerintem ez hiányzik a párodból. Beszélgess el vele komolyan, ha nem változik a helyzet, akkor döntened kell, hogy elfogadod ilyennek és nem piszkálod többé vagy tovább lépsz. Gyereketek van már?
2010. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs még gyerekünk.
2010. júl. 19. 08:49
 10/10 anonim ***** válasza:

A testépitéshez szükséges hormonok, meg adalékok, meg táplálékkisegészítök megváltoztatják a személyiséget, az állandó foglalkozás meg a saját "szépségével" meg a lelkivilágát állitja át egy narcisztikus állapotba.

Ennek megfelelöen egy ilyen ember nem alkalmas párkapcsolatra, neki CSAK saját maga fontos.

2010. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!