Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Elkezdtem csinálni valamit, ami csak az én dolgom lett volna csak én csináltam volna és úgymond végre az életben lettem volna valaki... Erre a párom elkezdtem helyettem intézni a dolgokat és a megkérdezem nélkül döntéseket hozott amire már akkor jöttem rá amikor már nem volt vissza út. A kedvem természetesen már elment így az egésztől. Így mondtam neki hogy akkor csinálja ő. És most ő van fel háborodva. Hogy én semmit nem csináltam. De hisz azért mert ő a tudtomon kívül elintezet egy pár dolgot, ami már nem függött össze az én elképzelésemel. Ráadásul, be vonta az egyik barátját is a dologba és most ott tartunk hogy ők csinálják én meg már bele sza.. ok az egészbe. Közben meg halgattom a barátjától hogy ő milyen király. De azt elfelejti mindenki hogy én akartam valamit csinálni, de úgy mond kitúrtak onnan. Ti mit tennétek?
2019. nov. 27. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
En mindenkepp belegondolnek az o helyzetebe is,lehet, hogy csak jot akart. De teged is meg tudlak erteni.
2019. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Kivágnám mindkettőt és folytatnám, ahol abbahagytam.

Eleve nem kellett volna megosztanod az ötleted kivitelezését.

2019. nov. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már bele gondoltam. (sokszor így gondolkodom) de akkor sem értem hogy ha segíteni akarna akkor azt amit én akartam és tényleg az életben nem sokszor van ilyen lehetőség és nekem ez óriási lett volna, sok szempontból is. Akkor miért nem kérdez meg semmit csak csinálja? És amikor még mondtam, hogy én már nem csinálom, mert én nem így akartam. Sőt semmi nem úgy van ahogy terveztem. Nem is érdekelte, ment a barátjával és csinálta tovább. Mintha fel sem fogná, hogy ez nekem mennyire rosszul esik.
2019. nov. 27. 16:16
 4/14 A kérdező kommentje:
Én nem akartam megosztani senkivel, amíg nem készül el. De azt is a párom kotyogta el... A párommal beszéltem egyedül erről és mondtam neki, hogy ne mondjon senkinek semmit.
2019. nov. 27. 16:17
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha ennyire le se tojja, hogy te mit szeretnél, minek vagy vele? Gondolom az élet minden területén ez jellemző rá...
2019. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Én nem adnám fel az álmomat. Szépen megmondanám nekik, hogy köszönöm az eddigi segítséget, de innentől kezdve maximum tanácsokat fogadok el tőlük, azt felejtsék el, hogy ők döntenek vagy intézkednek bármiben is, mert ez az én vállalkozásom, ahol én vagyok a főnök, és nem ők.
2019. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként aki ilyen szinten nem tisztel, az alapból nem lenne sokáig a párom...
2019. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Hogy mit tennék? Leírnám titokzatoskodás nélkül hogy mi történt, mert ez így nem több egy sértett gyerek hisztijénél. "én akartam csinálni, de most már más is csinálja, úgyhogy inkább semmit sem csinálok" Nagy ügy....
2019. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Azonnal megszakítanám a kapcsolatot ezzel az emberrel de nagyon gyorsan.Olyan szinten átvágott,hogy én ezek után még 20 évig is ezt emlegetném,és idegbeteg lennék.
2019. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Ennek, amit ide írtál semmi értelme, a pontos történések nélkül nem lehet megítélni, hogy mi történt és miért történt. Ha nem akarsz világosan beszélni minek írtad ki egyáltalán a kérdést.
2019. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!