Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ismerőseim. Rokonaim...

Az ismerőseim. Rokonaim akivel napi szinten beszélek miért nem lajkolnak semmit?

Figyelt kérdés
2019. dec. 4. 21:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Tőlük már kérdezted?
2019. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Mert van életük.
2019. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Mert van jobb dolguk is.
2019. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Mert szeretnék hogy ne a facebook-on éld az életed. Mi a francnak like-olgassanak ha napi szinten beszélnek veled???
2019. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Amugy a haverjaim peldaul nekem se szoktak lajkolni a kepeimet. Kb “vadidegenek” igen, de ok nem. Aztan megneztem az o profilkepeiket es rajottem, hogy amugy en sem szoktam az oveket. Nem tudom miert van ez, gondolom mert rendszeresen talalkozunk, tartjuk a kapcsolatot, minek lajkolgatni.
2019. dec. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Engem speciál bosszant amikor a közeli barátaim napi szinten nyomják a sz*rt a kezdőképernyőmre, szóval általában tiltva vannak a posztjaik.


(új ruhácska a gyereknek, szakmai viccek, kutyás-cicás fotók, beteg gyerekeknek gyűjtés, mit reggeliztem, szomorú szerelmes idézetek, nagy bölcsességek)

2019. dec. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonymousreview60 ***** válasza:
88%
Nem szeretek lájkolgatni, mert az olyan felületes. Az emberek túl sok mindent osztanak meg. Én jellemzően csak olyan eredményt osztok meg, amiért megdolgoztam. A véleményt, cicát, viccet kerülöm.
2019. dec. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk sem lájkolnak semmit, főleg a párom családja nem. Az igazán sértő,hogy nekünk pl még egy eljegyzést sem lájkoltak, más ismerősüknek meg minden apróság miatt írogatnak nyilvánosan. Pl a huszadrangú rokonoknak megy a hatalmas névnapi köszöntés, nekünk még nagyobb dolgokra sem semmi... Ha pl az unokatestvér elmegy nyaralni, tíz lájkot lenyomnak a képeire, nekünk meg egyikre sem semmit.
2019. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

...és mi az a lájkolás??

:)

2019. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a fajta cselekedet,mint a lájkolás és társai,az emberek egymással való kapcsolatának halálát jelenti.

Ostoba emberek kiteregetik az életüket a hálóra.Kérdés a minek is,mert szerintem lelki sérültek.És állandóan várják a visszaigazolásokat.

Mi lesz ennek a vége? A teljes elmagányosodás,és titokban vágyni a szeretetre.Amelyet elfelejtenek az emberek a másikkal szemben.Sokan azt sem tudják,mi az az empátia.

2019. dec. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!