Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mindenbe beleszólni...

Miért kell mindenbe beleszólnia? Még ebbe is, minek fontoskodik? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

holnap lesz faterom szülinapja (56) és grillezni fogunk.

Itt lesz barátom is. Ma jeleztem muternak, hogy én szivesen grillezek, igy neki nem kell. De csak akkor ha nem lesz közbe balhé (szokott okoskodni, és kikapja a kezemből a kést-villát) és nem szól bele, hanem hagy (Minket).

Erre mondja, hogy "Hát nemérdekel, énis ottleszek mert akarok grillezni."

Érdekes, máskor utál ilyet csinálni... 18vagyok, egy ilyet sem csinálhatok egyedül? máskor is szoktam és sose rontom el... de nemtudom mit kell folyton okoskodnia.

Inkább örülne, hogy nem neki kell a melegbe csinálni, hanem elvállalom. Amikor barátom itt van folyton adja előtte a jófej anyukát, és mindig beéget engem valamivel... mert a semmiért is lehurrog, meg mindenbe beleköt.


2010. júl. 23. 13:13
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

meg bezzeg ha nem segitek akkor jön az, hogy "te semmit se csinálsz"

de nem értem ha ő süti a dolgokat, akkor majd hamarbb sül? vagy ha ketten állunk a grill melrett akkor mindenki hamarbb lakik jól? attól se fog ráférni több cucc.

Mert mondja, hogy "Te olyan lassan sütöd,és utána kapkodni kell"

Könyörgöm egy grillezést hogy lehet gyorsan csinálni? ha minden lassan sül?

2010. júl. 23. 13:17
 2/18 A kérdező kommentje:
multkor nem volt itt és akkor is én grilleztem. szeretek grillezni... és sütiket is sütök neki, szóval tudja hogy azért szeretek sürögni-forogni a konyhában
2010. júl. 23. 13:25
 3/18 anonim válasza:
63%
:) Megértem a felháborodásod, nagyon is. Hiába lenne sok türelmed, 1000szer több mint most, mert akkor is ez lenne, a gyereke vagy, es amikor 50 éves leszel is, ha alkalma lesz rá lehurrog, hogy kicsi lányom hogy csinálod azt a galuskát :)) vagy akármi...persze vhol ki kell add a dühöd, és azt javaslom minél hamarabb teremts egyéni életet, vagyis fejezd be a sulit, menj fösulira vagy akármi, de úgy tanulj és küzködj, hogy csakis magadnak csinálod, hogy lassacskán repülj ki a családi fészekből és úgy rendezd az életed ahogyan te akarod. Akkor majd úgy grillezhetsz (persze ha anyukád nincs ott) ahogy akarsz :) Addig meg viseld el a hülyeségeket, mert ők tartnak el, a gyerekük vagy és nem akarnak neked rosszat...tudom néha nem ez jön le a viselkedésükből.
2010. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
Borzalmas a stílusod...
2010. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Hagyd rá! Süssön egyedül. Kösd ki, vagy csak te vagy csak ő. Minek két ember a grillezéshez. Te meg inkább süss valami fincsi sütit vagy tortát apukádnak, biztos értékelni fogja.

Barátoddal meg beszéld meg a helyzetet, készítsd fel előre, pl. kíváncsi vagy, ezúttal mit nem csinálsz jól anyukád szerint. Próbáld poénra venni, legyél te az "okosabb". és mosolyogj rajta egyet a barátoddal együtt.

2010. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Mamám is ilyen ha nekiállok sütni főzni, jajj, hogy álla kezedben, jajj de balf.sz vagy, ne szerencsétlenkedj, hogy fogod a kést, stb.
2010. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én meg tudlak érteni...:S velem is épp ez a helyzet...anyumnak semmi nem tetszik...ha itthon vagyok az se ha nem vagyok az se...nem tudok úgy csinálni valamit h neki az tetszen...én azt mondom hogy hagyd rá had csinálja..
2010. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Én egyszerűen már nem csinálok semmit, vagy ha mégis, és beleszólnak, egyszerűen elsétálok. Nem is tudok főzni, rendesen mosni, szinte semmit, mert mindig mindent kivettek a kezemből, hiába tudtam megcsinálni. Egyszerűen szard le, mondd meg anyádnak, hogy csinálja és szóljon ha segíts. Kész, pont. (Igen, szar kis liba vagyok, és? Ha a szülők barmok és nem fogják fel, hogy nem 2 éves a gyerekük, meg féltékenyek a fiatalságukra, akármire, hát igyák a levét, kész!)
2010. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

oké. akkor majd ő megsüti a cuccokat...

de akkor sem értem hogy mással miért nem tudja elfoglalni magát. biztos nem vetne rá jó fényt, a nagy tökéletes anyukára...

2010. júl. 23. 13:54
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rá anyádra, melegedjen ő ha annyira akar. Te meg élvezd apukád szülinapját és foglalkozz vele meg a barátoddal. Ha meg anyukád hisztizik, mert " nem csinálsz semmit " mond meg neki, hogy Te akartad, csináld.:))))))
2010. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!