Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hihették azt, hogy kiszívták...

Hihették azt, hogy kiszívták a nyakam?

Figyelt kérdés

Párommal családlátogatáson voltunk az ő családjánál. Kiegészítőnek felvettem egy vékony díszsálat,ami pont csak a nyakam körül volt nem lógott le. De korábban vastagabb sálat is hagytam magamon. Csak úgy. Hihették,hogy azért nem vettem le? Nagyon rég valóban látszott ez a nyak kiszívás nyom de véletlen és nem is volt szándékos. Nekem sem jön be. Direkt nem csináltuk!! Hazafele elgondolkoztam hátha azt hiszik takartam valamit!! A vékony vagy a vastag sál magamon hagyása feltűnőbb? Most egy vékonyabb sálról beszélünk. Ritkán hordok.


N



2020. febr. 20. 13:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

azt is hihették, hogy vámpír járt nálad éjjel! :-D


Uramatyám, nemtökmindegy, hogy mit gondoltak, ha nem szóltak róla...????

2020. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondoltak volna rögtön erre????

Tök normális mindenféle sálakat és kendőket hordani. Kiegészítőnek is, nemcsak kint, hidegben kabáthoz.

2020. febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A vékony sál hordása akár még melegebb idöben is divat. Nem is kicsit. Habár én 40 évesen nem csak divat miatt hordom, hanem mert tényleg sok helyen a klímától fázik a vállam, nyakam...
2020. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kössz! :) Dee nem vettem le a lakásukban. Csak a nyakam körül volt,egyértelműen kiegészítő,ahhoz túl vékony hogy melegítsen. Megjegyzés 4 éve volt mikor tényleg véletlen az..látszott nem vettük észre,mindkettőnkön. Na azóta nem volt ilyen! De a sál miatt elgondolkoztam. A régi megjegyzése "anyósnak" annyi volt rá hogy "mit csináltatok egymással mi ez.." azóta semmi. 👌👀
2020. febr. 20. 13:47
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, de hány éves vagy?
2020. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Huszas közepe. Igen nagyon nevetségesen hangzik de mint írtam VOLT régen hogy látszott így utána sállal takartam náluk. Amiatt merült fel bennem a kérdés. Nem poénból. :D Szándékkal sose csináltunk nyomokat egymáson....
2020. febr. 20. 13:58
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

Mindenki azt hisz, amit akar.

Ha azt hiszik, amit feltételezel, csak az irígység miatt lehet.

2020. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Lehet én vagyok egy korlátolt birka de tisztázzuk pls. Az a baj hogy "mit hihettek miért hagytam magamon a sálat"??



Mert ha igen akkor annyi a hozzá fűzni valóm, hogy korai még a házasságon gondolkozni ilyen kreált problémákkal...Ha valami IGAZI gond lesz mit csinálsz?

2020. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Elég felszínes kapcsolatod lehet a párod családjával, ha legalább 4 éve együtt vagytok a pároddal, de ennyire félsz anyósod reakciójától egy ilyen gyerekes dolog miatt...
2020. febr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Egy pincurkát belül azt is érzem amit fenn írt egy válaszadó,irigység anyós részéről. (Őt nem "szeretik úgy" egy nőn látszik!! hogy csillog e. Itt nem csak testiségről van ám szó!) Lehet azt hitték :D
2020. febr. 20. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!