Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti aggódnátok, ha a...

Szülők! Ti aggódnátok, ha a lányotok jelszóval védené a számítógépét?

Figyelt kérdés
Azt mondja, nincs rajta semmi 'rossz' dolog, viszont nem szeretné, ha turkálnék a gépében.
2010. júl. 27. 13:34
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány éves a lányom, bár szerintem nem haragudnék, legyen egy kis magánélete neki is.
2010. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 Deus88 ***** válasza:
89%
Ezt most a gyermek szempontjábol nézve nem baj mert nagyon idegesittö mikor a szullök beleturnak a magánéletbe.(17f)
2010. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj,én 16 éves lány vagyok és én is jelszóval védem,mert:

MSN -emhez van plusszom és az elmenti a beszélgetéseimet és én sem szeretném ha a szüleim azt nézegetnék a barátaimmal váltott csevegéseimet.Na meg a neten mindenhol megvan jegyezve a jelszavam és bárki bele tudna lépni myvippembe ,iwiwembe stb...

2010. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
nem lenne pofám a lányom gépén turkálni....viszont ehhez megfelelő bizalom kell a szülő és a gyerek közt ill. nevelés ;)
2010. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
52%
Most trendi lett a jelszók használata...nyugtasson meg ez.
2010. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem is rosszul esett gyerekként, amikor anyám turkált a holmijaim között...
2010. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%
nekem 10 éves korom óta kódom volt a gépen. mondván védeni kell az adatainkat... apa ragaszkodott hozzá. kb 16 voltam, amikor már nem tudta a jelszavam, de most is megmondanám neki, ha szüksége lenne vmire az én dolgaim közül. szerintem megszokás kérdése. a postafiókomhoz én sem adom meg a jelszót... soha semmi "illegálisat" nem csináltam a gépen, ez csak egyfajta bizalom megelőlegzése volt. semmi súlyosra nem kell gondolni. lehet, hogy menti az msnbeszélgetéseit és nem akarja, hogy ezen csámcsogjon a család. a kamaszok nme mérik fel, hogy a szülőknek nem minden idejük az utánuk való kémkedésből áll:)
2010. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
hát én emlékszem mikor anyu mindig nálam akart "takarítani" és minden kis papírfecnire rákérdezett.....hiába voltam 10-en éves, kellett egy kis magánélet, ma már anya vagyok és remélem majd akkor is emlékszem erre, ha a fiam abba a korba lép....Ha nincs rá különösebb indokod, szerintem hagyd meg neki ezt a kis tért, had védje le a gépét, ha neki az jó...
2010. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%

Én magamból indulok ki, én is mindig lejelszavaztam a gépemet, és nem volt rajta semmi rossz dolog. Egyszerűen nem szeretem ha turkálnak rajta, húgomnak volt mániája mindent átállítani ha odaült, pedig az én gépem volt, nem közös. Ez olyan, hogy a szobámban sem rejtegetek semmit, mégsem szeretem ha bemászkálnak mikor nem vagyok ott.

19L

2010. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ, hogy hány éves a gyerek. Egy 15-16 évesnél természetes, de egy kisebbnél pl. 12 nem. Nem a kíváncsiság miatt mondom, de pont tegnap beszéltünk nővéremmel, hogy nálunk is az unokahúgaim 12 évesek és bizony szoktak netezni, chatelni és ebben a korban még hiszékenyebbek, könnyebb őket " bepalizni", stb. Ilyen esetben nem engedném a jelszó használatot.
2010. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!