Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldog szoktál lenni a névnapo...

Boldog szoktál lenni a névnapodon, születésnapodon?

Figyelt kérdés

Nekem még soha nem volt igazi boldog szülinapom, névnapom,valahogy soha nem jött össze. Kiskoromban azért mert sose azt kaptam amire vágytam, most meg szinte egész nap azt várom hogy ki köszönt meg és ki nem, aki nem miért nem, elfelejtette vagy nem fontos neki. Meg sose kapok meglepi ajándékot, ha kapok egyáltalán valamit, szóval nem az igazi.

Ti hogy vagytok ezzel, volt olyan igazán boldog szülinapotok, névnapotok?


2010. júl. 28. 21:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

nem! komolyan, a szülinapjaimat 5 éve végigsírom, mindig történik akkor valami! Névnapom meg soha nem volt emlékezetes, csak az idei mivel elöntött az árvíz minket ... pont aznap :/

Nekem inkább a karácsony amin boldog vagyok.


22L

2010. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
számomra ugyan olyan nap mint a többi..
2010. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
ha látom h nem felejtik el akkor boldogság tölt el :)
2010. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
A születésnapomon halt meg az apám. :S
2010. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt nézem ma már hogy ki köszönt és ki nem, de ha felköszöntenek akkor nekem már jó:) Am mindig sajnálom ha elmegy ez a nap mert ebből (is) csak egy van
2010. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
nekem most szombaton lesz a szülinapom, ma voltam egy rutin vizsgálaton és az orvos nem épp azt mondta amit vártam, nekem aggódással telik majd, félek az eredményektől......
2010. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nálam a boldogságnak semmi köze a név-és születésnapomhoz Nem is várok soha semmit egyiken se. Azért szoktam kapni. Próbálj meg a hétköznapokon boldog lenni! Akkor nem fognak hiányozni a név-és születésnapi boldog napok.
2010. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
a születésnapom mindig az egyik legszebb nap az évemben :)
2010. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

kiskoromban buli volt. felnőttként egy kicsit rutinszerű lett.(sajnos)

egyébként a formális részére is ez igaz. ajándékozni sokkal jobban szeretek, mint kapni. gyermekkorban ez is másképp volt.:)

2010. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen, én is sokkal jobban szeretek adni, a kislányom szülinapján voltam igazán boldog. Még csak 1 volt neki, de az jó volt.:-) És igen,sokkal boldogabb vagyok a hétköznapokon,mint a szülinapomon, névnapomon.
2010. júl. 28. 21:44
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!