Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ez az oka, hogy egyre...

Lehet ez az oka, hogy egyre kevesebbet foglalkozik velem az apukám?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak. Mikor még kisebb voltam pár évig nagyon gyakran, szinte kéthetente találkoztunk az apukámmal, meg elvitt magával. Mostanában pedig szinte csak ünnepekkor, évente 4-5-ször találkozunk.Ennek lehet, az az oka, hogy már kevésbé érdeklem, egyre messzebb kerülünk egymástól, vagy az, hogy sokat dolgozik, vagy, hogy 16 éves létemre már nem kell velem annyit foglalkozni (nem tudom most jobban megfogalmazni)? De azt azért nem hiszem el, hogy néha nincsen egy szabad napja sem.
2010. júl. 30. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szorgalmazd a találkozást, ha szeretnéd. Szerintem apukád is van, hogy a szabadnapján pihenni szeretne, esetleg van új családja, és rájuk is kell gondolnia. Szerintem szívesen látna téged, nem néz ki úgy, hogy utál téged. :)
2010. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy leírod, szerintem biztos, hogy szeret téged, csak ahogy öregszik, biztos nagyon elfárad a munkában, de az is lehet, hogy azt hiszi, hogy Óóó, már 16 éves, már biztos a barátaival akar inkább lenni, mint a vén faterjával...:-)


Esetleg meg is mondhatnád neki, hogy Te többször is szeretnél vele együtt lenni, és akkor majd észbe kap...

ide nagyon jól leírtad a gondodat, ezt megmondhatod neki is!


szió

2010. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!