Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak van egy 17 éves...

A páromnak van egy 17 éves lánya, akinek ha már a hangját hallom is kiráz a hideg. Az apja folyton neki ad mindenben igazat.. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tipikus elkényeztetett plázamacska típus, aki már gyerekkorától el lett kényeztetve. Az apja folyton a kedvében próbál járni..de egész nap be van zárkózva,és csinálja a saját hülyeségeit, a ház körül semmit sem segít ahogy a munkában sem.Szép szóval sem lehet semmire rábírni, mert önfejű és folyton bevágja a durcit. Alig pár napja költöztem össze a párommal, de már most rühellem a csajt. Hogy lehet az ilyen helyzeteket kezelni? Hiába próbálok minden erőmmel alkalmazkodni,de a puszta látványa is idegesít. A nagyanyja is folyton nekem panaszkodik,hogy a lány nem segít semmit. ( A nagyanyja hétrét van görnyedve, mégis kapál a kertben, és én is kimegyek) Kérlek, valaki adjon valami jó tanácsot.

2020. jún. 2. 21:17
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
32%
Keress független pasit! Vagy amint 18 lesz, zavard el a háztól! Egyetem, sereg, ...
2020. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
67%
Semmit, nem a te dolgod. Ha en a lany helyeben lennek es eszrevennem, hogy a mostohaanya, aki egy betolakodo gyakorlatilag az o eleteben, elkezdene pattogni, minden erommel azon lennek, hogy az apamat ellene forditsam. Ha pedig ennyire elkenyeztetett, szinte biztos, hogy tud hatni az apjara. Ugyhogy en a helyedben meghuznam magamat, kedves lennek vele, es megvarnam, amig elkoltozik.
2020. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Azt mondja, 25 éves koráig "ki akarja élni magát" buli stb stb..addig az apja nyakán marad..aztán állítólag megkomolyodik..vagy mi...
2020. jún. 2. 21:25
 4/40 anonim ***** válasza:
91%
Tudtad milyen,te vállaltad, így jártál.
2020. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Persze..majd én leszek a lábakapcája egy taknyos 17 évesnek aki se dolgozni nem akar..se tanulni..tudod mikor..Akkor az apja vegye el a leányát, ha az annyira fontos neki..aztán majd meglátjuk.

Szerinted ki az az agyalágyultat aki megtűrne egy olyan taknyost, aki a saját nagyanyjának azt mondja,hogy nekem te ne pofázz..és hasonlók..,

2020. jún. 2. 21:27
 6/40 anonim ***** válasza:
83%
Keress másik pasit, ha annyira nem bírod a gyerekét. Te vagy a "betolakodó" te vagy a második, az ajtó nyitva van előtted ha nem tetszik.
2020. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
85%
Hu, hat en nem josolok neked nagy jovot ebben a kapcsolatban😂 Akarmilyen is a lany, nem kerdes, hogy egy (normalis) apa ot valasztana, nem turne, hogy odakoltozol es elkezded osztani a lanyat, na mindegy, tanulsz belole, legkozelebb keresel szingli ferfit.
2020. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Itt is hagyom a fenébe. Nem leszek egy szeszélyes pcsa csicskása, ilyen fiatalon.
2020. jún. 2. 21:32
 9/40 anonim ***** válasza:
98%

#8


A legjobb döntés.

2020. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
87%

megy ám a lepontozás :-D


figyu, mielőtt odaköltöztél, nem ismerted a lányt?

2020. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!