Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyembe?Mi...

Mit csinálnátok a helyembe?Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Párommal külön élünk és van egy 9honpos gyerekünk.Párom hétköznap dolgozik.Az a problémám,hogy sokszor bunkó velem,lenéz,sehova nem visz el minket,ha elmennék valahova nem vállalja be a gyereket.Jogsim van,nem enged vezetni,ha a gyerekkel mennénk valahova,nem bízik bennem.Kiszolgáltatottnak érzem magam.Az van amit ő akar mert ő dolgozik,ő keres többet.Elegem van mindig itthon lenni meg hogy kivagyok neki szolgáltatva.Lépni nem tudok mert itt a gyerek.Azert nem megyünk sehova együtt mert ő megy eleget meg gyerekkel nehezebb...
2020. jún. 4. 20:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Dolgoztam azota miota kijartam az iskolat.De igy is már 33 eves vagyok.Hova vártam volna még...
2020. jún. 5. 07:55
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hogy lettél ennyire kiszolgáltatott?
2020. jún. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Úgy hogy amit a gyerek utan kapok az kevés...
2020. jún. 5. 11:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!