Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit glavíroztassak a párom...

Mit glavíroztassak a párom szülinapi ajándékára?

Figyelt kérdés
A páromnak most lesz a szülinapja és csináltattam neki egy karláncot,amire szeretnék vmi nagyon jót és szerelmeset glavíroztatni,de nem igazán van ötletem. Nincs vmi jo tippetek? Vagy csak egyszerűen irassam rá a lányomnevét meg a saját nevemet??
2008. nov. 24. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
lehetne rágravirozni a tenevedet, meg a lányodét, pl xy - xy for ever kicsi szivvel két oldalt, ez mindent magába foglal. Szerintem :D, én ennek nagyon örülnék !
2008. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
szerintem, ha a férjednek lesz akkor semmi szivecske szerelmes üzenet, ha azt akarod, hogy hordja is! A te neved, és a lányod neve nagyon jó ötlet. Estleg az esküvőtök dátuma. Ez mind fontos neki és bőven elég.
2008. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Csatlakoyzom az előttem szólóhoz.
2008. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Semmiképpen se glavíroztass, inkább gRavíroztass, akkor nem fognak kinevetni a glavíjozónáj!:)

Én, ha pasi lennék, tuti nem hordanék olyan karláncot, amin 2 db női név van!:D Egy srácon láttam olyat, hogy a saját neve volt rágravíroztatva, azt hordta is.

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de szerintem a férfiak nem szeretik a gravírozott karláncokat, de te már megcsináltattad, nincs visszaút, mostmár muszáj kitalálni rá valamit... Mi lenne, ha japán/kínai írásjellel a szeretlek szót gravíroztatnád rá? Vagy binárisan a megismerkedésetek/házasságkötésetek dátumát vagy a lányotok születési dátumát? Esetleg a neve kezdőbetűit vagy vmi jelet? Nem muszáj feltétlenül feliratot, nem?

2008. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gravíroztasd rá hogy "foglalt" annak biztos nagyon örülne. :) Bocs, a saját neve vagy a születése napja rámehet.
2008. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!