Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha családtag kárt okoz/ellopja...

Ha családtag kárt okoz/ellopja egy nagyobb értékű tulajdonodat, tudsz bármit tenni ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pl: egy drága biciklit, drága szerszámot/eszközt, számítógépet, tv-t szándékosan tönkre tesz vagy ellop, esetleg rendőröket érdemes bevonni/feljelentést tenni, vagy el kell fogadnod, hogy ebből semmi lesz

2020. jún. 20. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ellop egy gépet mondjuk, és van bizonyítékod bevonható a rendőrség
2020. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Bizonyíték ellenében saját felelősségre és költségre, vagy ha van egy vaskos master cardod politikai és ismerősi hátszéllel a rendőrség és hozzá kapcsolódó körökben.


Részvétem.

2020. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazokat a lépéseket megteheted vele szemben is, mint ha idegen lenne.
2020. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem saját anyám lopott meg rendszeresen.(alkoholista volt)

Nem jelentettem fel, de töröltem az életemből végérvényesen.

Azóta meghalt, a sírjához sem megyek ki.

2020. jún. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Különítsd el, hogy tönkretesz vagy ellop valaki valamit, mert nem mindegy! Ahogy az sem mindegy, hogy valaki szándékosan rongál, vagy elromlik nála valamid, amit kölcsön adtál, mert így nehéz erre válaszolni.
2020. jún. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szándékos és tönkretesz van hangsúlyban, de örülök annak is hogy a lopott részéről is írtak, mert mind kettő releváns nekem most
2020. jún. 21. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!