Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan írás szakértő,...

Létezik olyan írás szakértő, pszichológus, grafológus akárki egyáltalán aki segíteni tudn nekem kideríteni nagyjából ki írja nekem a névtelen üzeneteket online közösségi oldalon?

Figyelt kérdés

Nyilván nem kézirat, nem kézírás, online küldött üzenetekről van szó, több üzenet is van.

Ki fogalalkozik ezzel? A fogalmazása alapján legalább nagyvonalakban megtudják mondani kiről van szó? Fontos lenne! Hová forduljak?


2020. jún. 27. 12:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Magánnyomozóhoz xD
2020. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
35%
Szerintem sima hekkerek is tudnának neked segíteni. Vagy kérdezz meg pár szakmabeli programozót mit vagy kit ajánlanának
2020. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
44%

1.es, 2-es nem ez volt a kérdés.


Kérdező, ha közösségi oldalon zaklatnak akkor egy nyomozóhoz kéne menned ismeretlen tettes ellen feljelentést kéne tenned és minden levelet megmutatni. Ha statikus ip címe van, akkor gyorsan ki is tudják deríteni hogy ki zaklat.

2020. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
17%
2-es ne ajánlgass neki törvény ellenes dolgot. Hackerkedésért 6 évet is csücsülhet.
2020. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Grafológus csak az írásképből tud olvasni, maximum pszihológus tud valamit mondani, de ez sem biztos hogy jó tipp. Miket ír? Zaklat?
2020. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
45%
Rendorseg???
2020. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
6-os ezt mondtam én is neki! Egy nyomozó tud ebben segíteni neki, ha zaklató a levél tartalma, de csak akkor. Ezért kérdeztem miket ír. Zaklatja, fenyegeti, vagy miket? Mert nem egyértelmű a kérdése, lehet hogy egészen másról van szó, és nem zaklatásról, lehet szimplán csak meg akarja találni egy ismeretlen levelező társát akivel mondjuk gyakorin levelezett, csak az ismeretlen elköszönt pl.
2020. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%
Fogalmazás alapján nagyon nehéz behatárolni. Itt is rengetegen úgy írnak, mint egy alsós, aztán kiderül, hogy valójában felnőttek. Inkább az alapján érdemes próbálkozni, hogy hol és mikor írták, milyen IP címről, milyen készülékről. Ezeket mind meg tudják állapítani hackerek vagy magánnyomozók.
2020. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
48%
Bár azt még mindig nem értem miért van ez a kérdés a családi kapcsolatok kategóriába?
2020. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%
Ha valakit nagyon érdekel, az megtudja.
2020. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!