Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik családtagodat szereted...

Melyik családtagodat szereted legjobban?

Figyelt kérdés
Miért?

2020. júl. 6. 10:40
A kérdező szavazást indított:
Anyukámat.
Apukámat.
Testvéremet.
Nagymamámat.
Nagyapámat.
Nagynénémet.
Nagybátyámat.
Páromat.
Gyermekemet.
Unokámat.
41 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Férjemet és kisfiamat szeretem.

Apám alkoholista, anyám is szeret inni, meg kur@#válkodni. Egy bátyám van, de semmirekellő, segélyekből, alkalmi munkákból tartja el magát. Mindhárman csak akkor keresnek fel, ha kell valami, ami legtöbbször pénz. Szégyenbe hozták magukat, ezáltal engem is. Már nem is veszem fel a telefont nekik. A fizetésem tudom jobb dologra költeni pl a saját gyerekem.

2020. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vőlegényemet, csak jövőre házasodunk, de öt éve együtt élünk, nekem ő a legközelebbi családtagom. Ezen kívül anyukámat és apukámat ugyanúgy szeretem, vérszerinit családomból őket a legjobban.
2020. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Férjemet és fiamat.

Apukám meghalt. Anyáméktól haragban jöttem el 4éve otthonról, a mai napig nem tudják megemészteni. Nagyszüleim sincsenek már. Tesómék kicsik, 10 és 12 évesek, anyémék ellenem hangolták őket.


De férjemnek "sincs családja". Ő sem tartja senkivel a kapcsolatot, így egyenlőre 3an vagyunk egymásnak. Lassan 4en ☺

2020. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most megfogtál. Hosszas töprengés után azonban azt kell mondjam, egyiket sem szeretem jobban/legjobban, csak MÁSKÉPP.

Asszonykámmal oly sok éve, s oly rendíthetetlen imádattal csüngünk egymáson, hogy bennünket tényleg csak a halál választ majd el, és jaj annak, aki arra kényszerül majd, hogy túlélje a másikat.

A csemetéim más kategóriába tartoznak. Ők a szemem fénye, és ha valamelyiknek segítene a halálom, nem sokat haboznék.

Anyám is él még. Sok bűnt követtünk el egymás ellen, de mára mindenre fátylat borított a múlt. Én +60, ő +80, így "vénségünkre" megértjük egymást, megértjük a régvolt bűnöket, és valóban mindenestől elfogadni szeretni tudjuk egymást.

2020. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szeretetet nem lehet méricskélni.

A szeretet vagy van, vagy nincs.

Nincs olyan, hogy ezt jobban, azt kevésbé.

A szeretet olyan mint a terhesség. Ha terhes vagy, akkor terhes vagy. Nem kicsit. Nem is nagyon. Azt sem lehet méricskélni.

2020. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!