Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ekkora probléma, hogy dolgozno...

Ekkora probléma, hogy dolgoznom kell?

Figyelt kérdés

Barátnőm nővére ide hozza a 2 gyerekét 6-8 órákra már 2 hete, heti 1-3 alkalommal. Igazából nem is volt baj mert jól elvoltunk de az a baj, hogy mostmár természetesnek vette. Barátnőm az elöző csütörtökön ment vissza a homeoffice-ból az irodába. A nővére meg jött itt hagyta a gyerekeket és ment is dolgozni meg utána elszaladt bevásárolni vagy 4-5 helyre. Ezzel egy baj van nekem nem fér bele az időmbe, hogy egy személyben felügyeljem a gyerekeit. Ide hozza őket 10 órára és rendszerint 17 óra körül viszi el őket. Én itthonról dolgozok és mikor itt vannak a gyerekek nagyban csökken a munka tempóm mikor nekem kell őket felügyelni akkor pedig jó ha felét megtudom csinálni a dolgoknak. Ebből volt egy vitánk barátnőmmel. A.) verzió szerint "Simán" tudok vigyázni a nővére gyerekeire amig ő dolgozik. Ez a verzió több sebből is vérzik. Tartanom kell a munka tempót tehát ha nekem kell rájuk vigyázni amit nem fogok rendszeresen akkor heti 7 napot kell dolgoznom mint most is. Nem látom sok értelmét mert mivel kreatív része is vannak am unkámnak azok nem lesznek megfelelő színvonaluak. A másik meg, hogy barátnőm hisztis lesz(???) mert csak dolgozok egész hétvégén reggeltől estig. B.) verzió szerint ő majd kiveszi akkor a szabadságait és vigyáz a gyerekekre ha én "ennyire nem vagyok képes". Ami meg azért nem opció mert hagynia kell bent annyi szabit amennyit kifizetnek a többi meg kell házfestésre és én pofátlan leakartam menni a Balaton környékére is egy 4 napot.

A legroszabb rész viszont az, hogy az anyja őt illetve nővérét is feszíti ellenem mert addig se neki kell vigyázni az unokáira. Végül nagy sértődések után arra jutottunk, hogy megkérte a nővérét vigye inkább a valamelyik nagszülőhöz a gyerekeket. Természetesen most mindenki szemében én lettem démonizálva ami kezd már egy kicsit sok lenni.



2020. júl. 14. 09:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Kihasználnak.
2020. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
én egy ilyen barátnőt kiraknék
2020. júl. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
95%
Tesó.. ebből szakítás lesz. Sajnálom.
2020. júl. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Neked mi közöd van más kölykéhez? Én biztos kiraktam volna már a nővérkét gyerekestül.
2020. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
Pofátlanság a részükről, egyszerűen mondd, hogy NEM. Ha most nem állsz a sarkadra, akkor mindig ez lesz.
2020. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon gyorsan repülne a csaj, nőként mondom.
2020. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom mekkora gyerekről van szó, de home office mellett a saját lányomra nem tudok vigyázni, olyankor a munka nem halad.

Ezt a problémát a gyerek szüleinek kell megoldani és nem nektek. Az oké, hogy egyszer-egyszer segítetek, de rendszert ebből ne csináljatok!

2020. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem kellene dolgoznod, akkor is mondhatnád, hogy "nem." Neked is jár a pihenés vagy hogy a szabadidődet úgy töltsd, ahogy szeretnéd.


Azt hiszik, hogy a home office azt jelenti, hogy otthon ülsz és lógatod a lábad?

2020. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
27%
Látszik rajtad, hogy gyenge vagy, mindent meg lehet veled csinálni.
2020. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel a barátnővel ne kezdj házfestésbe!
2020. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!