Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a másod unokates...

Beleszerettem a másod unokatestvérembe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval 19 éves fiú vagyok, a másod unokatestvérem 23. Nagyon régen láttuk egymást, de a napokban találkoztunk. Beszélgettünk és amikor indulnia kellett, akkor megöleltük egymást és megcsókolt. Azóta nem beszéltünk, de teljesen beleszerettem. Viszont ha a vonzalom kölcsönös és gondolom az, akkor mit csináljunk? A családom tudom hogy nem lenne elfogadó ebben a helyzetben...

2020. júl. 19. 14:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
Felejtsd el, 19 éves vagy a hormonok tombolnak, a szerelem nem itt kezdődik, nem is ismered.
2020. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Elég sokat beszélgettünk és eléggé az esetem lenne. Nem is lenne semmi gond, ha nem a másod unokatestvérem lenne. Mármint hogyha a családom is úgy állna hozzá, mint én, hogy az már nem számít.
2020. júl. 19. 14:51
 3/26 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ne engedj teret ennek a kapcsolatnak.

Lehet,hogy jogilag ez már engedélyezett,de erkölcsileg és biológiailag nem helyes. Van egy csomó nő a világon, ne a családodból válogass,beteg dolog.

2020. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
55%
#3. Biológiailag miért nem helyes?
2020. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
4%

Valójában biológiai szempontból ennek még jótékony hatásai is lehetnének, akár...

Sőt, célzott tenyésztés mellett -ami embereknél erkölcsileg nyílván helytelen- még a testvérek pároztatása is lehet jótékony hatású, kutyáknál is szokták néha alkalmazni, genetikus és kinolôgus bevonásával, rendes tenyésztők, nem szaporítók.

2020. júl. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Jó, mondjuk egyikünk sem szeretne gyereket, szóval ez annyira nem lényeges, de nem vagyunk olyan közeli rokonságban, mintha testvérek lennénk.
2020. júl. 19. 15:12
 7/26 anonim ***** válasza:
64%

Egy kicsit gondolj bele: a másod unokatestvér azt jelenti (amit tudsz is, de leírom), hogy a valamelyik nagyszülőd testvérének az unokája. Ha belegondolsz, az szerintem azért elég közeli, közösek a dédszülők is, én nem tudnám elképzelni, hogy a másod unokatestvéremmel legyen valami olyan kapcsolatom. És ez szerintem tök normális, ha a család finoman szólva kiakad.. :D Megkérdeznék a dédit, hogy kivel van együtt a dédonoka, aztán az lenne a válasz, hogy a másik dédonukámmal.. Keresztbe állna a szeme a szomszédnak, biztos. :D De persze, mondhatnak bármit, ha eldöntöttétek, akkor már teljesen mindegy mit mond a család vagy bárki más.


Egyébként, annak ellenére, hogy lepontoztad az elsőt, abban igaza van, hogy ilyen korban meggondolatlanabb az ember, és a hormonok erősen befolyásolják a tetteidet.. :D

Másrészt szerintem azt is tartsd szem előtt, hogy: "mi van, ha szétmengyünk?" A család haragszik, ti meg utána ugyanúgy másod unokatesók lennétek, mint ha nem lett volna közötök egymáshoz? Nyílván nem.. :D Fura helyzet, lásd be.. :D

2020. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
#5, 7-es vagyok orvostanhallgató, és ne hasonlítsd össze a testvérrel való pároztatást, mert emberek esetében (is) az olyan genetikai katasztrófákhoz vezethet, hogy hihetetlen, tehát nem csak erkölcsileg helytelen. A kérdésben tudom, hogy unokatesó szerepel.
2020. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ha szétmegyünk sem lenne semmi. Mármint évekig nem beszéltünk, gyakorlatilag most olyan volt, mintha egy másik idegen emberrel találkoztam volna. Csak nem gondoltam, hogy ennyire vonzódni fogunk egymáshoz.
2020. júl. 19. 15:19
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem akkor minek kérdezed ha te már eldöntotted.
2020. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!