Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A teljes nevem és a város...

A teljes nevem és a város alapján hogy akarják kideríteni a pontos lakcímem valami rossz emberkék?!

Figyelt kérdés
Irogatnak egy közösségi oldalon! A teljes nevem és a várost akarták tudni hol lakom. Nekik az elég. Ebből a 2 infobol hogy akarják kideríteni hol lakik pontosan?! Kérdezgetik a járó kelőket az utcán? És mit akaratnak vajon?
2020. júl. 29. 21:05
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
44%

Random troll: Nyugi, az eszedért biztosan nem fognak elrabolni.

Én: *szegény, azért ezt nem érdemelné*

Válaszoló: Persze értem ez így világos.


Azt a rohadt, végem :DDD

2020. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

( ma 21:19 )


5-ös válaszolnak írtam, hogy persze értem ez így világos,... Ha nem tűnne fel!

2020. júl. 29. 21:31
 13/34 A kérdező kommentje:
De nyilván ha te olyan okosnak tartod magadat, én meg vagyok az eszetlen akkor bizonyára meg fogod tudni válaszolni a kérdést :-)
2020. júl. 29. 21:35
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja, insta... Nem tudom. Ha esetleg egy csinos lány vagy dögös fotókkal, akkor talán megtetszettél valami őrültnek. Mindenesetre ügyelj rá, hogy ami fotóid az instán vannak, azok máshol ne legyenek fent (főleg ne profilképnek), nehogy egy képedre rákeresve kidobja találatnak a képkereső valami másik oldalon lévő profilodat, fotódat, ahol ott a neved is.
2020. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
85%
#15 Nem tudom, miért kell így kikelni magadból. A kérdező ennyire nem sérthetett meg semmivel, aránytalan a reakciód.
2020. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarom védeni a kérdezőt 15ös, de a kérdéstől elrugaszkodtál, és abszolút irreleváns választ adsz. Engem nem érdekel sem a kérdező, sem a származása, én is kiosztok itt olyan embereket, akik nem tudnak viselkedni, jelen esetben ez te vagy! Ha tudják melyik város melyik név és megszállott átnézi a posta ládákat, ha pl tömbről van szó. Mivel általában a lányok is az apjuk vezetéknevét kapják, hamar megtalálnának, ha ez az eset fennáll. Függ attól melyik város és stb. A helyedben szólnék a szüleimnek, hogy valaki zaklat, legyenek résen.
2020. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
65%

Remélhetőleg nem voltál olyan buta, hogy meg is adtad nekik, ugye?

Amúgy az Instán meg egyszerűen ha rádír valami vadidegen, akkor fogod és letiltod, válasz nélkül. Nem egyszer megtettem már én is, pedig nem is használom igazán az Instámat, csak azért lett, mert az egyik gyerekem többször töltött hosszabb időt külföldön, és oda tett fel képeket, amiket én is látni szerettem volna.

2020. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
39%

Nem vagyok gyártósori munkás, de használok Boschos és más termékeket, ergo, ha nem lenne operátor, akit lenézel kedves válaszoló, nagyon sok mindennapi eszközöd sem lenne, amik nélkül kb. élni se tudsz már. Ez azért jusson eszedbe, ha lenézel egy operátori dolgozót, mert az iparágak már nagyrészt operátorok által összerakott termékeket dob piacra, csak nem mindegyik "márkánál" tudod, hogy a háttérben operátorok dolgoznak az adott dolgokon.


Kérdésre válaszolva: Ezek bőven elég információk, főleg ha képük is van rólad.

Simán elutaznak az adott városba és körbenéznek, esetleg ottani embereken, ottani ismerőseidtől informálódnak neten keresztül, valamint keresnek már ez alapján Facebookon is vagy akármáshol, és nagyon ciki lesz a dolog, ha ott ki is van neked írva a teljes lakcímed.

Ha nagyon rosszakaróid, akkor megfognak találni, ha csak sima trollok majd leakadnak.

Lehet csak simán szórakoznak rajtad random emberek, ahogy észrevettem bevett szokás már unalmat űzni Instagramon kamu profilokkal.

Egyik ismerősöm küldött egy screenshootot is arról, hogy egy kamu profilos hülye gyerek démonidézést akart csináltatni vele kecskevérrel, meg hasonló dolgok.

Vannak, akik Instagrammon ezzel töltik az idejüket, hogy idegeneket trollkodnak meg.

Amúgy meg figyelj oda, és a kamu profilokat jelentsd sorba. Vedd számításba van-e olyan, akinek ártottál. Ha nincs, simán csak trollok, akik pont téged találtak be.

2020. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
81%
Én már rég megkérdezem volna, hogy mit akarnak. Találkára pedig erős tanúkkal mennék. De tényleg, mit irogatnak? Lehet felesleges az aggodalmad.
2020. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Hiába tiltom le, mindig jelöl és ír egy újabb profilról kb. hetente. Már a qrva anyukámba is el lettem küldve, hogy adjam meg nekik a várost és a nevem. Nagyon erőszakosak vagy erőszakos nem tudom ki ez vagy kik ezek. Kérdeztem már miért? De elküldtek a qrva... A... Azért ez volt a válasz.
2020. júl. 29. 23:26
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!