Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye?

Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Apukám majdnem minden nap néz olyan műsort ami bűntényekről, gyilkosságról, iskolai bűntényekről és ilyesmikről szól.

Már falra tudnék mászni mikor meglátom, hogy azt nézi. Az egész műsor erről szól. Van, hogy még azt is mutatják, ahogy ott fekszik egy holttest és magyarázzák hogy két késsel ölték meg és a nyomozással ez meg az volt.


Én már többször mondtam neki, hogy nézzen mást.


Az tény, hogy nem egész nap nézi ezt mert délelőtt híradót szokott nézni, délután meg valami más műsort de már idegesít ez az esti idióta műsor.

Szerintetek egyáltalán miért érdekes valakinek ezt nézni? Mégcsak nem is egy krimi.


Titeket idegesítene vagy nem foglalkoznátok vele?


Amúgy nem szólok bele mit néz de ez zavar.



2020. aug. 8. 20:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én apukám is szereti a hasonló dokumentumfilmeket, az ID Investigation Discoveryt, érdekesnek tartja, ahogy rábukkannak új nyomokra, érdekli a tettesek gondolkodása, háttere, okai, stb. Őszintén szólva én is szívesen nézem őket, én is tök érdekesnek tartom, hogy olyan dolgok hátterét ismerhetem meg, amik (szerencsére) az én környezetemben nem történtek meg. Nincs okod idegeskedni rajta, semmit nem jelent, egyszerűen ilyen az érdeklődési köre, az is lehet, hogy egy kicsit okosodni akar.
2020. aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!