Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egyszer...

Mit csináljak ha egyszer szeretnék saját családot, de nincs párom sem?

Figyelt kérdés
Nekem mindig csak a vágyakozás marad egy saját család után, más 30-asoknak már régóta férjük, gyerekük, vagy gyerekeik vannak, beleértve az exek többségét is. Másoknak minden olyan könnyen sikerül, csak nekem nem sikerül az amire vágyok.
2020. szept. 5. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Mi az oka annak, hogy 30-as nőként még nincs párod?
2020. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

1. Hagyd abba az önsajnálatot.

2. Mozdulj ki többet.

3. Ismerkedj meg emberekkel.

4. Találj valakit aki érdekel.

5. Randi.

6. Párkapcsolat.

7. D..tok mint a mániások.

8. Gyerek

9 Happy end

2020. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit tettél eddig azért, hogy megtaláld a párod?

Otthon ülve, magadat sajnálgatva nem sok esélyed van megtalálni az igazit. Az csak mese, hogy mindenkiért eljön a herceg fehér lovon. Nőjj fel!

2020. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egy hatalmas lépés lenne, ha mondjuk nem másokhoz hasonlítgatnád magad, és az életed. Lehet pont ez a probléma.

Egy dolog, hogy van egy vágyálmod, hogy szeretnél családot. De, ha ismerkedésnél vagy rövid ismeretség után elég ijesztő lehet a másik félnek, ha azt veszi észre, hogy konkrétan projectként kezeled a kapcsolatot. Én legalábbis biztos nem ismerkednék olyannal, aki rögtön azzal kezdene, hogy gyereket akar, családot, és már másnak ez már mind megvan.

2020. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Van egy szingli jóbarátom. 30 éves pasi. 2 éve szakított vele a barátnője. Azóta nyavalyog, neki sosem lesz senki, nem akar egyedül lenni, mikor lesz már valaki, ő már gyereket meg családot szeretne, neki így sose lesz stb. Leültem vele beszélgetni, s azt mondtam neki: Tudom, hogy nagyon szeretne már megállapodni, de a sürgetéssel még nem oldja meg a problémát. Azért nincs most senkije, mert valamiért még nem jött el ennek az ideje. Talán nem elég érett a változásra, ami ha most bekövetkezne, talán elrontaná, és nem sikerülnének a dolgai. Vizsgálja meg önmagát, és használja ki ezt az időt önmaga jobb megismerésére és elfogadására. Használja ki, hogy most egyedül van, csinálja azt amit szeretne, élvezze az életet, tanuljon, fejlődjön, erősödjön, és majd... Megfogadta a tanácsomat. Szinte teljesen életmódot váltott, elkezdett sportolni, különböző hobbiknak hódolni, ideje nagy részét önmagával töltötte, és már jobban megismerte és megszerette önmagát, voltak tervei, céljai, élte az életét. Nemrég megismerkedett egy lánnyal, véletlenül, nem szándékosan, biciklitúra közben, egy ideje randizgatnak, alakul a dolog. A sors hozta elé a megoldást, amikor már érett volt rá. Ha csak görcsölünk, sokszor nem vesszük észre az előttünk lévő lehetőségeket, mert belemerülünk az önsajnálatba.
2020. szept. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csomó harmincasnak nincs családja, nem vagy elkésve semmivel sem!
2021. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!