Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Születésnapi ajándékötletek....

Születésnapi ajándékötletek. Segítenél?

Figyelt kérdés
Nagymamám szeptemberben lesz 70 éves. Vmilyen ajándékot szeretnék neki venni, de fogalmam sincs mit. :/ Torta biztos lesz, de ezenkívül még szeretnék neki adni 1-2 dolgot. Ruhaneművel inkább nem kísérleteznék, nagyon nehéz eltalálni az ízlését. :)Nektek van vmi ötletetek? Minden hasznos ajándéktippnek nagyon örülnék. :)
2010. aug. 8. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Közös kép,egy házi video,Kardigán,Kedvenc helyére elvinni
2010. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi a hobbija? Valami ezzel kapcsolatos dolgot vehetnél neki! Vagy egy szép könyvet esetleg,ha szeret olvasni. Kérdezd meg anyukád/apukád ők mit vesznek neki,hátha tudnak segíteni. :)
2010. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha még főz, süt, akkor egy szép agyagedény, vagy valami más szép konyhai dolog, szép kávéskészlet, vagy valami egyedi, ami rád emlékezteti. Készíts egy mécsest.
2010. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Párom mamája is 70-ik szülinapjára kapott nyakláncot könyv alakú medállal, abba belegravírozva a gyermekei neve!

Kapott még képet a családjáról! Csak a lányai, fia, unokái voltak rajta. Ha csak az egyiket kapja az is elég. Nekem monjuk a kép jobban tetszett, mert azon tényleg mindenki rajta volt és az olyan szép és jó, ha kiteszi valahova! Mindig eszében vagytok akkor. És talán nem olyan drága főleg, ha a szüleid és esetleg a mamád unokái is beszállnak a közös képbe anyagilag is nem csak az arcukkal. A/4-es méretűn is jól látszott mindeki.

2010. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm szépen az ötleteket, és hogy ilyen gyorsan válaszoltatok. :) Kedvenc helyen kicsit elgondolkodtam..született 1 ötletem. =D Mivel úgy is régen mozdult ki, sztem elvisszük 1 jó kis strandra, ahol lehet pihenni, olvasgatni, ha elfárad, és ahol van ilyen gyógyvizes, és termálvizes fürdő is. :) Mit szóltok hozzá? :D
2010. aug. 8. 17:06
 6/14 A kérdező kommentje:
Vibrátort nem hiszem, h vennénk neki xDDDDD
2010. aug. 8. 17:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez egy jó ötlet, de mindenképpen csinálj képeket is, így mé jobb emlék marad!
2010. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Oké. Én is úgy gondoltam. :)

A medálos ötlet is nagyon tetszik. :))

2010. aug. 8. 17:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet a strand meg egy szép kép!! :)
2010. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én az egyik öreg néninek itt a faluban vettem egy szép rózsaszín gyöngyökkel kirakott képkeretet. Annyira meghatódott szegény... :) Vegyél neki hasonlót, de mindenképpen olyat, amit sokáig használhat, és ami nem csak porfogó!
2010. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!