Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lilla névhez milyen vezetéknév...

Lilla névhez milyen vezetéknév passzolna?

Figyelt kérdés

Nevet fogok változtatni és kellene pár ötlet. Szeretem a földrajzi neveket,

meg az olyat ami virágra, gyümölcsre emléketet. :)



2020. nov. 14. 13:42
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%
Ne veszekedjetek már.
2020. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
16%
Marianna, Borbála, Emese, Edina, Klára, Marietta, Andrea, Mária, Debóra, Diána, Dalma, Zsófia, Anna, Klementina, Marina, Izolda, Erika, Mihaéla, Patrícia, Erzsébet (Zsóka,Zsike,Betti,Liz(a))
2020. nov. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
16%
*Regina,Rebeka,Renáta, Fanni, Norina, Dorina, Dominika, Antonella, Antónia, Lujza, Emma, Elmira, Johanna, Juliána
2020. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
100%
42-42 VEZETÉKNÉV volt a kérdés, nem keresztnév
2020. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
63%

Jaa, tényleg; de nembaj, akár lehetne lánynév is a keresztneve; pl Virág, Rózsa :) Meg ilyen növénynevek, pl Grépfrút, Almási, Eper(jes), Bodza/Bodzási/Bodzafi,Bodzai/Málnás (nem ismerek iyleneket, csak még lehet tovább ragozni is.:)) , meg színek pl Fekete,Fehér, Barna, Veres, stb. :) Vagy pl egy olyan, hogy pl Magyar, Aszódi, Kerényi, Somogyi, Vagy pl Kis, Nagy; vagy akár férfinév is lehetne pl Lőrinc, Elek(es), Károly, László

Vagy pl valami időjárási jelenség, pl Felhő, Pára. Vagy pl valami folyóról elnevezve, vagy tóról. :):) Bocsi akkor, figyelmetlen voltam; de akkor írtam most helyette. :):)

2020. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
83%
*Jó, a Málnást inkább hagyjuk. Ahelyett inkább Málnai.,vagy más. :):)
2020. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
86%
*De akkor jó a Sándor is,meg a Péter is, meg a Máté is, meg a Benedek is, meg a Gábor is vagy pl, vagy Albert, vagy Mihály, vagy Antal, vagy Bálint, vagy Imre , mint vezetéknév; elsőre nekem amúgy a Sándor jutott eszembe;de azt hittem, lánynév kell mellé másodiknak; mert félrenéztem. :) Vagy pl mégegy ilyen gyümölcsös,hogy pl Szőlősi, meg pl nemtom, kapcsolódik-e a körtéhez, de Körtvélyesi pl. Ezek is jók sztem. :)
2020. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
39 ahogy a 40-es mondja :D közben megjött máshol..
2020. nov. 17. 16:48
 49/56 anonim ***** válasza:
90%

"39 ahogy a 40-es mondja :D közben megjött máshol.."


Az megvan, hogy nem a kérdésemre válaszoltál?

Nem az érdekel, hogy máshonnan jött az ihlet, hanem hogy ezt írtad: "elég gáz, ha azt gondoltad, hogy innen választottam".

Tehát te magad is cikinek éreznéd, ha a válaszadók adták volna meg a vezetékneved.

Tehát akkor újra felteszem a kérdésem: Te miért tetted fel a kérdést, ha gáznak érezted volna, hogy az egyik gyakorik kérdéses felhasználó által adott vezetéknevet fogod választani?

2020. nov. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már szegény kis Lillát, feltette, meggondolta, megtalálta az igazit. Happy End! (ami olyan ritka a gyakorin)
2020. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!