Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a tesóimmal?

Mit tegyek a tesóimmal?

Figyelt kérdés

Egyik folyton lopja a pénzem most 3500 forintot vitt el pedig nem fiatal 30 éves és dolgozik de kocsmára kellett. A

másik folyton elhordja a cuccaim és kölcsön adogatja volt egy kutyám neki meg volt minden póráz fésük stb és most itt az új kutya kiderült tesóm minden cuccát el adta kb 20 ezer forint értékű cucc egy görényre cserélte el ő 27. S szóvá tettem h hozza vissza leköpött h nem értem meg h nem tudja vissza hozni. Elegem van anyám erre annyit mond ne veszekedjek már...De nekik szólni se merek félek h elvernek fiúk én 17 éves lány vagyok ami pénzem van azt nyári munkával keresem de folyton ellopják pedig legutodd az ágynemű tartóba dugtam


2010. aug. 12. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
az összes pénzed akkor tasd mindig magadnál,vagy bankkártyán,a pin kódódat csak nem tudják?
2010. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ahol dolgozom (gyerekeket korrepetálok és vigyázok rájuk) ott kp-ban fizetnek minden nap.
2010. aug. 12. 14:26
 3/11 anonim ***** válasza:
tedd be bakszámlára amit kapsz pénzt,csak anynit tarts magadnál amennyi kell
2010. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vagy ha legközelebb is eltünik a pénzed h jelentsd ki mindenki elött,h mész a rendőrségre feljelentést tenni ismeretlen tettes ellen,reméled elkapják a mocskos tolvajt. Meg kérdezd meg mindnekitől jó hangosan h nektek nem tünt el vmitek? Hogyan h nem vettétek észre h vmi tolvaj bejött hozzánk?
2010. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd a bankba, ott nem férnek hozzá.
2010. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nyitsz egy bankszámlát és minden pénzed beteszed...a szekrényekre meg a szobádra meg lehet lakatot szerelni
2010. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

A 30 éves elveri a 17 éves lánytestvérét, mert szól az anyjának, hogy lopkodja a pénzét?! Főleg, hogy saját kereseted, nem is csak úgy kaptad. A másik tesód meg eladja a cuccaid?! Gondolj bele, másoknak ennyi idősen már van 1-2 gyerekük (nyugi, nem az a baj, hogy nekik nincs, csak összehasonlításból írtam), rendelkezhetnének valami kis felelősségtudattal meg empátiával. Egyik testvérednek sincs saját pénze?

Tartsd magadnál az összes pénzed, vagy az is jó, hogy odaadod anyukádnak, hogy legyen nála, és amikor kell, akkor elkérsz/elveszel belőle. Tőle azért csak nem fogják elvenni.

Ha meg el akarod rejteni, ne ágyneműtartóba, mert az tipikus, hanem pl. belerakhatod egy könyvbe, és elrakod a könyvespolcra a többi könyv közé.

2010. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Dolgoznak mindketten autójuk mindenük van
2010. aug. 12. 14:42
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
hirdesd meg az egyikük autóját fényképpel az újságban, megfogja őrjiteni a sok telefonáló.:D
2010. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ki sem bírnám ha saját tesoim lopnának meg.. De eddig csak 2 00 ft-vel volt ilyen
2010. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!