Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a lányom barátját. Mit...

Utálom a lányom barátját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lányom 17 éves együtt jár egy 23 éves fickóval. Alapvetően nem szimpatikus nekem a fiú, szerintem kihasználja a kislányomat. Előzőleg amikor itt aludt, hallottam, hogy lefeküdtek, nagyon felment bennem a pumpa. Hogy tudnám kezelni a haragomat? Tudom, hogy normális, hogy a lányomnak barátja van, de én egy sokkal jobb srácot képzeltem mellé. Megtiltani nem akarom, hogy pasizzon, csak ez a srác szerintem nem megfelelő hozzá!

2021. jan. 12. 19:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk beszélgess erről a lányoddal?
2021. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 A kérdező kommentje:
Beszélgettem vele erről, azt mondta, hogy azért nem szimpatikus nekem, mert nem beszélgettem vele. Pedig próbálkoztam vele, a srác nem nyitott erre.
2021. jan. 12. 19:41
 3/105 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem akarsz magadnak rosszat, akkor ne tegyél semmit. A tiltással egyébként is csak rosszabb lenne. Általában egyébként más a szülő és más a gyerek elképzelése, ezzel valószínűleg nem vagy egyedül a nagyvilágban.
2021. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is próbálj meg erről beszélni a lányoddal
2021. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
90%

Visszagondolva a fiatal lány koromra, marhára nem érdekelt volna, mi a véleménye anyámnak a pasimról, sőt lehet, hogy dacból..csak azért is..:D

Volt nekem is 17 a lányom (ma már 26 éves anyuka), eszembe nem jutott volna beleszólni a párkapcsolatába. Ha nem volt szimpatikus a fiú, reménykedtem, hogy kiszeret belőle. A véleményemet csak akkor mondtam el, ha kérdezte.

Ez egy nehéz időszak egy anyának, tudom, de majd csak túléled.

2021. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 anonim ***** válasza:
18%
A lányod dolga kivel van együtt, de azt azért lefektetném szabálynak, hogy nálatok a szülői házban legyenek már annyi tisztelettel hogy nem ott csinálják. Nekem például eszembe sem jutna, anyámék házában enyelegni a barátommal.
2021. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 anonim ***** válasza:
91%
#6 arra esetleg gondoltál hogy nem nagyon van más lehetőségük? Mi például 5 évig anyósoméknál laktunk, szar dolog lett volna, ha addig nem is nyúlunk egymáshoz.
2021. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 anonim ***** válasza:
12%

#7

Miert is ,házaság után lehet ,csak előtte bűn.

2021. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 anonim ***** válasza:
6%

#6

Nem a lanya dolga a lánya még kicsike,majd ha felnőt lesz megbánja hogy cemendének nézik az emberek.

2021. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 anonim ***** válasza:
83%
7# jó ez igaz,de ez sokban függ attól is, hogy mennyire belátó vagy mostani gondolkodású az adott szülő.Itt a lány anyja határozottan ellenzi a fiút, és ezzel csak mégjobban vágja maga alatt a fát. Az én anyám is hasonlóan érez a barátommal kapcsolatban, ő gyakorlatilag másik esetleges pasi jelölteket is felajánlott nekem, csak hagyjam ott a párom. Nem nagyon lenne kedvem mégjobban szítani a feszültséget köztük. Readásul fordított esetben szerintem te se örülnél annak, hogy ha a lányod azzal a fickóval hempereg a házadban, akit ki nem állhatsz.
2021. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!