Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya emberek! Hogyan viszony...

Csúnya emberek! Hogyan viszonyulnak hozzátok családtagjaitok, ha van barátaitok. Hogyan boldogultak a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Ha vannak, akkor milyen atrocitások érnek.

Nemet, kort is írjatok, köszi!


2010. aug. 15. 11:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez a kérdés is felér egy erősebb atrocitással. Lepontozhatsz, nincs csúnya ember, csak vak. (mert a nem vak meglátja a másikban a szépet.)
2010. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 xXxOoOxXx ***** válasza:
46%
Nincs olyan, hogy valaki csúnya. Legfeljebb ápolatlansága kölcsönöz neki kevésbé szimpatikus külsőt. Különben is a belső értékeket kellene előbbre helyezni. Én nem a külső alapján ítélem meg az embereket, és remélem ezzel nem csak én vagyok így.
2010. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%

mégegy egoista kérdés -.-


a külső nem minden..:S

2010. aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
Az en hugom kimondottan a ronda pasikat szereti.Itt is szokott ismerkedni szuz fiukkal.Nemelyik olyan,mint egy marslako,o meg egy bombazo!Ki erti ezt...
2010. aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, en szep vagyok, apukam is megmondta... :D
2010. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 xXxOoOxXx ***** válasza:
14%

Utolsó válaszoló: Tudod, mindenki magából indul ki.

Lehet, hogy a húgodnak több esze van, mint neked. (második voltam)

2010. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

"Szerintem ez a kérdés is felér egy erősebb atrocitással."


He??



"mégegy egoista kérdés"


???



Egyébként nem minden a külső --> de, sok minden. Régebben kifejezetten ronda voltam, szóval kaptam eleget. Most már kikupálódtam, de azért a sebek ott maradtak, szóval ezért kérdem én, hogy másnál ez, hogy volt.

2010. aug. 15. 11:28
 8/27 xXxOoOxXx ***** válasza:
47%
a 11:25-ösnek szólt
2010. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
22%

tudom,hogy nem ez a kérdés, de szerintem sincs csúnya ember, max. igénytelen, ápolatlan...

és ez a csúnyaság is nagyon relatív...

egy gyönyörű lány is lehet gusztustalanul ronda, mondjuk egy féktelenül átmulatott éjszaka után...


a mai világban már minden esztétikai hibát lehet orvosolni, és nem feltétlenül plasztikával....

2010. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 xXxOoOxXx ***** válasza:
29%
Kérdező, beszéltél valakivel a sérelmeidről? Ha nem, akkor javasolnám neked, hogy tedd meg. Lehet, hogy utána jobban éreznéd magad, nem bántanának annyira a régi emlékek.
2010. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!