Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim nagyon, de nagyon akarják, hogy csajozzak, de engem a dolog egyáltalán nem érdekel?

Figyelt kérdés
19/F

2021. febr. 7. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ne csajozz. Felnőtt vagy, ha jól látom, állj a sarkadra.
2021. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Ilyet se hallottam még :D
2021. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Tesómat és engem is csesztetett ezzel apánk, vagyis nekem azt mondta, hogy senkinek nem fogok kelleni, öcsémnél meg pedzegette, hogy homoszexuális.

Öcsémet sem érdekelte egy ideig, aztán meg egyszerűen csak nem akart bárkivel összejönni. Nem értem miért rettegnek egyes szülők, hogy hú a gyerekük biztosan b-zi, ha nem akar csajozni.

2021. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
Nyugodtan pasizz csak továbbra is.
2021. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Magyarázd el nekik, hogy az emberek nem a szüleik kedvéért szoktak csajozni.
2021. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Had mondogassa. Egyik füleden be másikon ki. Engem is csesztettek, hogy csajozzak. 20 évesen lett első barátnőm akit be is mutattam de rövid ideig tartott most 5 évvel később még mindig nem mutattam be senkit. Én tudom a valóságot és nem érdekel más mit mond.
2021. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Vidd haza az egyik bevállalós haverodat és mutasd be, mint a pasid!
2021. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Ne foglalkozz vele. Nem lehet erőltetni, neked kell akarni, nem másnak. Ugyanez érvényes a nősülésre meg a gyerekcsinálásra, azt sem anyu, apu kedvéért teszed. Vegyél rólam példát, középsulis voltam, apám 2x is megvádolt azzal, hogy meleg vagyok, később a húgom is 1x, mert nem mozdultam rá senkire. Egy idő után feladta mindenki. És lám, lassan 30 leszek és még mindig nem volt senkim. Nem vagyok meleg, csak egyáltalán nem jön be ez, hogy valaki mellett elköteleződjek, amúgy semmi bajom a lányokkal/nőkkel. Ha ezt más nem tartja tiszteletben, az az ő butasága. Szóval állj ki magadért, ha neked ez az életmód, mint párkapcsolat nem jön be.
2021. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Mármint azt szeretnék, hogy tartós kapcsolatod legyen, vagy azt, hogy a legyet is megdugd röptében? Az első még érthető is, de így is a magánügyed. Próbáld meg elmagyarázni nekik, hogy más örömöd is akad.
2021. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Kérnék pénzt csajozásra, és tedd a bankba.
2021. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!