Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem 16 éves kislánya egy...

A férjem 16 éves kislánya egy 42 éves családapával szűri össze a levet. Hogyan lehetne a manuszt lepattintani, és a leánnyal elfeledtetni a dolgot?

Figyelt kérdés

Az ember félcigány,nem az a baj, csak úyis megkérdezik.Az a baj, hogy hét gyereke van és felesége. Nagyon zűrös, és nagyon buta. A lány egyetlen gyerek, egyetlen kis unoka. El van kényeztetve.Anyukája neveli, egyszer cibálja, aztán meg elengedi. Minden nap áll már a bál.

Az apja tiltja a fazontól, az anyja is elvben, de aztán meg beengedi a "barátnőhöz" a városba.

15 km-re laknak. Hozzánk 1-2 hetente jönne, de most már mindent kitalál, hogy ne jöjjön, mert az apja szidja.

A tanulás zéró, nem tudom már hányból állt bukásra- Átengedték, mert sokat volt kórházban, de jövőre nem fogják.

Nem érdekli semmi, nem segít, semmit sem csinál.

Vasárnap elindult hozzánk, de nem ért oda: a manussal találkozott. Értementünk, a párom megverte az ürgét, a lányt hezevittük az anyjának. Azóta otthon dühöng. Eszébe nem jut, hoyg bocsánatot kérhetne(szombaton az anyja szülinapját hiúsította meg, vasárnap az én lányomét, és az egész család egész vasárnapja ebben telt. Az apja teljesen ki van borulva.

Ráadásul az ürge feljelentést tett testi sértésért. De mi eddig normális család voltunk, nem szoktunk verekedni, csak ez túlment minden határon. Szép szó nem segít, büntetést az anyu nem tartja be, az apuka telefonon nevelné, de nem igazán hatásos.


2010. aug. 18. 13:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
A manus felesége tud róla?
2010. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel ti is feljelenthetitek a pasast mert kiskorút zaklat. Bár már elmúlt 14..

Tudom h kicsit plátói, de nem lehetne leülni vele(mondjuk te bár nemtudom milyen a biszonyotok) és nem rágalmazva, nyitottan, nem elítélve megkérdezni h miért csinálja? Szerintem az ő kicsiny lelkében óriási viharok dúlnak és ha azt lrzi h szeretitek és elfogadjátok ki fog bukni. De ehhez nagyon nyitottan és megértően kell hozzáállni. Áthívnád, sütnétek együtt vmti és közben. Az anyjára már nem hallgat az apjától sem fogadná el szerintem te meg tudnád tenni h nem húzod fel magad és nem minősíted a barátját..cska szép szóval lehet vmit elérni

2010. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Ha kijátssza a két szülő "egyetnemértés"-ét, akkor ez a két szülő fogjon végre össze a gyerek érdekében!


Ilyenkor sürgősen félre kell tenni a sérelmeket, sértődéseket és határozottan fel kell állítani a szabályokat, határokat, amiknek betartását következetesen ellenőrizni is kell a kislánynál. Amíg érzi, hogy lyukas a szülői háló, addig ki is fog bújni a réseken.

2010. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
saját életét szúrja el a lány, nem kellet volna beleszólni, ha majd 30 évesen ott hagyja a pasi 5 gyerekkel akkor rájön hogy elcseszte az egész életét!
2010. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Korábban kellett volna a kis csajt beszabályozni.

Oda vennétek magatokhoz,talán jobban tudna rá hatni az apja.

2010. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%
Amúgy az anya elég béna ha a kis csaj csinál amit akar.
2010. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
szobafogság a leányzónak, anyukával kéne megértetni hogy tartsa be és nevelje már meg a lányát. nektek felkelett volna jelenti a pasit ugyanazért amit az előttem válaszló írt. kemény kézzel kellene bánni a lánnyal nem epdig félvárról venni az anya részéről a dolgokat. megértem hogy titeket ez tönkretesz de nagy részben az anyjának kéne odafigyelnie mert hogy ott lakik.
2010. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
"A manus felesége tud róla?" tud, megrángatta a lányt, majdnem a busz elé lökte. Állítólag válnak, de szerintem kell otthon a kereset.
2010. aug. 18. 13:39
 9/20 A kérdező kommentje:

"saját életét szúrja el a lány, nem kellet volna beleszólni, ha majd 30 évesen ott hagyja a pasi 5 gyerekkel akkor rájön hogy elcseszte az egész életét!"

Igen, ezt lehetne, csak az lenne acél, hogy a gyerek ne cseszné el az életét. Ezért vannak szülei, ha lehet megóvni.

Szerintem is azt kéne, amit írtatok többen, szobafogság, korlátok..csak anyja nem bírja ezt eg yórahosszáig betartai. Még ajándékot is vesz a kicsi lánynak.


Azt mondja a lány, beszélgettem: "szeretm, tetszik, boldog vagyok, a fiatalok nem tetszenek" ha kérdezem, mégis, hogy képzeli két év múlva az éeletét, a vállát vonogatja. Meg hogy kimennek Amerikába együtt gyereket szülni...Kérdem mit szólnak a hapsi gyerekei: szeretik őt. Hát, képzelem!!!

Az lenne a megoldás, jöjjön az apjához. Legalább egy időre. Csak az apja fél, hogy innen még könnyebben elszökdösne, de szerinem szigorra lenne szüksége, s az csak hatna. Rosszabb sokkal úgyse lehet



Az embert csak akkor ítélik el, ha megszökteti, vag ybűncselekményre beszéli rá.


Át kéne kérni az elhelyezését, de az anyja olyan mint az anyatigris nem engedi a kicsi lányát. Inkább vén tramplik karjaiba..

Be kellene szerintetek adni a bíróságra eg ykérvényt az elhelyezésről, és vállani az anyuka haragját? Mert dühös lesz, úgy érzi, az ő anyaságát sértené..de nem bírja megfogni a lányt sehogy, ez hónapok óta megy már. Önként hogy lehetne meggyőzni, hogy ő is jónak lássa ezt? Mert ezt szerintem érdemes lenne megpróbálni..csak jobb lenne, ha meg tudna akét szülő egyezni.

Ha nem megy, elképzelhető, hoyg ezzel a történettel a bíró áthelyezi?

Mit kell tenni? Hol?


"

2010. aug. 18. 13:50
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Talán elvetted tőle és az anyjától az apját, belerontottál egy családba és így, hogy nem volt előtte jó családmodell, máshol keresi a szeretetet. Apa, anya nem él együtt, apának új családja van, neki mégis minek kéne örülnie?
2010. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!