Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan családokban, akik...

Olyan családokban, akik kétszeresen össze vannak kötve házasság által, ott nem okoz ez nehézségeket?

Figyelt kérdés
Pl egyik testvérpár a másik testvérpárral, vagy apa-fia anya-lányával. Nem okoz ez konfliktusokat?

2021. ápr. 24. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
MIért okozna?
2021. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Ezt kifejtenéd?
2021. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
2, hát nem. Nekem volt egy osztálytársam, meg sem született, mikor meghalt az apukája. Gimis szülőin ismerte meg az anyukája a fizikatanárt, akivel összeházasodtak. A srác meg elvette a fizikatanár lányát pár év múlva.
2021. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
A házasság szerintem nem, ha elválnak, ott lehet gond.
2021. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

2-es: az apa az anyával, az apa fia meg az anya lányával.

Értelemszerüen az apa és az anya gyerekei nem közösek

2021. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Ismertem ilyet. De igen, anya lány tönkretette apa fia kapcsolatát.
2021. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Kicsit off, de ez csak nekem beteges? A testvérpár testvérpárral oké, mert ott nincs köztük családi kapcsolat, de én fel sem tudom azt fogni hogy a két szülő gyereke összeházasodjon egymással, még akkor is ha nincs vérbeli kötelék. Akkor is egy pár két gyereke, csúnya szóval mostohatesók, milyen épeszű ember házasodik rokonnal? Vagy én értettem nagyon félre valamit? Mert nekem ez abnormális.
2021. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk kifejezetten buli az élet. Hugom legjobb barátnőjét vettem feleségül, Hugom meg a feleségem bátyát.

Szoktunk viccelődni sokat. Nekünk igazi buli ez az egész, 12éves korunk óta ismerjük egymást. El sem tudnék mást képzelni magam mellett.

2021. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

7

Igen is, meg nem is. Ők ugyanis nem rokonok. :) Egy elvált apa hozza magával a gyerekét, egy elvált anya az ő gyerekét. A kér gyerek nem rokon, nincs köztük vérségi kötelék.

Az, hogy neked ez abnormális, a saját véleményed, meg van hozzá a jogod.

2021. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

7-es: ha a két "gyerek" együtt nött föl, akkor tényleg furcsa, de sok esetben akkor kerülnek egy "családba", amikor már mindketten kamaszok vagy fiaral felnöttek!


De ismerek olyan esetet is, ahol elöször a fiatalok házasodtak össze és pár év múlva a szülök.

2021. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!