Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha se a felnőtt gyerekeimet,...

Ha se a felnőtt gyerekeimet, sem a férjemet nem érdeklem már akkor ugye kezdhetek egy tőlük teljesen független új életet?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne? Mi tart vissza? Vagy inkább eddig mi tartott vissza ha szarul érezted magad az adott kapcsolatban?
2021. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Ezt hogy érted? Kevés az infó. Férjnél vagy és nem érdekli a családodat mi van veled?


Otthon laksz? Én ezt a kérdést tényleg nem értem. Hogyhogy nem érdekli se a férjedet, se a gyerekeidet?

2021. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom átlag magyar anyu, akit akkor vesznek észre ha nem főz mos takarít, mert nincs kaja meg tiszta ruha. Sok van ilyen.
2021. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
És ha ez az eset áll fenn: már rég hagynod kellett volna a "családot" a búsba. Egy kapcsolat, egy család nem arról szól hogy mindenki csicskája vagy, különben te vagy a gonosz,. elhanyagoló anyu\feleség.
2021. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

Kezdhetsz.


De gondolkodjál el rajta, milyen ember lehetsz, ha az egész családod lesz*r.

2021. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó: Olyan akit elhanyagolnak, semmibe vesznek? Vagy az oké ha a nőt szarja le mindenki? Neki legyen bűntudata ha merészeli nem tűrni?
2021. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
6-os, nem azt mondtam, hogy tűrje, csak hogy gondolkodjon el rajta, mit tehetett, ha még a gyerekeit sem érdekli, ahhoz mondjuk jó sz*r szülőnek kellett lenni.
2021. máj. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Kezdjél nyugodtan,légy boldog!A te saját életed számít nem a férjedé nem a gyerekedé.Gondolom mindent is megtettél értük és ez a hála...Ne gondolkodj semmin,te nem rontottál el semmit,a hiba a férjedbe és az elkényeztetett gyerekedbe van.El kell engedni őket,majd rájönnek...
2021. máj. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok. Nem értem miért a gyk-tól kér engedélyt és miért nem beszéli meg a férjével, gyerekeivel hogy ő bizony új életet akar kezdeni. Ha tényleg elkényeztetett gyerekei lennének és a férje leszarná akkor nem a gyk-n kérdezne. Nem ír semmit kevés az info.
2021. máj. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Korábban is elhagyhattad volna a férjedet, sőt a gyerekkorú gyerekeidet is. Senki nem korlátozott, csak a magad ura vagy.


Van benned sértettség? Nem volt jó velük a kapcsolatod? Ki az, akivel jó a kapcsolatod? Mit kezdenél a független életedben?

2021. máj. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!