Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy lagzira...

Szerintetek egy lagzira megfelel egy térdig érő kockás nadrág bézs színű és egy fekete nagyon szép alkalmi blúz? Mindez magassarkúval.

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen, bár én nem vagyok híve az ilyen nadrágoknak esküvőre - lagzira. mert oda hosszú nadrágba szoktam menni vagy szoknyába esetleg ruhába. de ha nagyon alakalmi, és fiatal vagy, akkor belefér.
2010. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fekete blúz nekem nagyon szomorú, de látni kellene.
2010. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyen "kissebb falusi" lagzi lesz akkor megfelel, de ha valami több milliós fullos lagzi akkor azért tedd oda magad te is :) egyébként a fekete tényleg bizar egy esküvőre.
2010. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
később linkelek képet sajnos nem tudom kábé mikor!
2010. aug. 24. 09:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem térdig érő nadrágba kellene a lagzikba menni, pláne nem kockásba. A fekete blúz pedig szerintem is szomorkás, ha fordítva lenne akkor ok, mert a fekete nadrág az elegáns.
2010. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Leila3 ***** válasza:
69%
Szerintem sem éppen megfelelő egy térdig érő nadrág a lagziba,ami még kockás is. Vagy kosztümbe menj,ami hosszú nadrágos,vagy ami szoknyás,de semmiképp ne térdbe. Felülre pedig ugyancsak nem illik a fekete. Bár tény,hogy maga a fekete szín,az nagyon elegáns is,csak nem épp esküvőre szerintem. Színben mindenképp passzoljon a felső az alsóhoz.
2010. aug. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esküvőre fehérben és feketében nem illik menni. Én semmiképp sem vennék fel fekete blúzt, mégha az nagyon szép is. A kockás nadrággal nekem alapvetően nincs gondom.
2010. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!