Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátnőmet...

Mit tegyek ha a barátnőmet bántja az apja?

Figyelt kérdés
Van egy kutyájuk akit amikor haza jön az apa akkor mindig megveri! Az apuka soha nem volt ilyen vagy hat már kezdett ilyen lenni… mostanra annyira eldurvult hogy a barátnőm fe az apjától! És bármikor amikor haza jön az apja ordít vele! A lany szeme láttára megveri a saját kutyáját akit már egyszer elütött egy kocsi ezért az egyik lába nem mukszik:( nagyon sok vert vesztett már! Az anyja szokta mondani hogx hagyja abba! Mondta nekem a barátnőm hogy már nem szereti ugyan úgy a férjet de fel elvallni hisz amikor elakart akkor agyon verte.. én nem tudom mit tudnék tenni:( mindenki mondja az apjának hogy álljon le de leszarja! Ugyan így veri a szegény Sánta kutyat! KERLEK SEGITSEGEK
2021. jún. 7. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Tisztázzuk...


Adott egy barátnő, akinek a kutyáját a (barátnő) apja megveri folyamatosan?


Ilyen esetben sztem lehet feljelentést tenni.

2021. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Összefoglalom a többieknek.

A barátnődet bántja az apja, aki a kutyát veri, nem a barátnődet.

A ​barátnőd apja a férje.


Szerintem hívjatok állantmentőket.

2021. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a zagyvaságot... A barátnődet bántják, de nem őt, hanem a kutyát, a barátnőd apja a férje, és nyilván halott a csaj, hisz egyszer már agyonverték...
2021. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
...és a barátnője anyja meg egy pingvin. Akit, mikor először megláttál, annyira mrgijedtél tőle, hogy zavarodban megdugtad az apját, és átváltoztál molyemberré.
2021. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Gyámügy ha 18 alatti.
2021. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kerlek! Hagyjatok abba hogy össze vissza írtam! Igen tudom! De eppen a baratnomet verrre az apja! Osszefoglalalva: van a barátnőm akinek az apja veri őt az anyját és a kutyájukat, (a kutyájuk már nagyon sok vert vesztett mert már el is ütöttek elég durvan!) és kerlek vegyetek komolyan mert nem hazudok! Elég szomorú lenne ha ezzel hazudnek! Sajnalom aki ebből viccet űz… remelem majd megtapasztaljatok:( szornyuek vagytok! Én csk segítséget kertem de latom a mai világban már ezt sem lehet…. Bocsánat! Maskor hagyom hogy agyon verjék a baratnomet
2021. jún. 7. 22:00
 7/14 A kérdező kommentje:
És koszonom hogy ennyire együttérzok vagytok:)
2021. jún. 7. 22:02
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorú a barátnőd? Akkor rendőrség és gyámhivatal. Ha nagykorú, úgy segíts neki elköltözni.
2021. jún. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegyetek feljelentést. Vagy költözzön hozzád a barátnőd kutyástul.
2021. jún. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Te semmit nem tudsz tenni... A kutya megy menhelyre, a barátnőd marad az anyjával, aki kidobja az apját. Más út nincs.
2021. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!