Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ütött beléjük? Amikor...

Mi ütött beléjük? Amikor megvettem a családi házat akkor jöttek oda a szomszédok, nagyon rendesek voltak. De! Mióta építkezek, egyre bunkóbak.

Figyelt kérdés
mindig oda jön egy nő beszélgetni és osztja a hülyeségeit nekem hogy ezt miért nem hagyom úgy,stb.. mellettem lévő szomszéd fiatal pár is nézz engem és közbe fintorognak.. Pedig én aztán nem csináltam semmit!Köszönöm a válaszokat! 25L
2010. aug. 25. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak mert irigyek...

És mindig az a téma aki tesz valamit a családjáért és magáért...

2010. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Irigyek,a magyar embernél irigyebb rosszindalatúbb kétszínűbb népség nincs sehol,sajnos én is az vagyok,külföldön sajnos szégyenlem is.
2010. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, zavarja őket az építkezéssel járó zaj, vagy kosz. Az is lehet, hogy nekik kevésbé megy jól az utóbbi időben, és ezért nem jó érzés nekik látni, hogy te építkezel. De ezek mind csak feltételezések. Esetleg nem lehetne kedvesen és udvariasan megkérdezni tőlük, mi bántja őket?
2010. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én nem akarom megkérdezni tőlük hogy mi van.. csak hétvégente fogok haza járni azt a 2 napot kibírom..
2010. aug. 25. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:

nehogymá ne szívesen járj haza

igenis akármikor azt csinálsz amit akarsz ahol otthon vagy

ezt vegyék tudomásul, fogadják el és ezután jönni fognak a mosolyok is, ha látják, hogy nem kezdhetnek ki veled, mert a sarkadon állsz!!!

de ha megfutamodsz, majd mindent kitalálnak mikor miért jelentsenek fel

2010. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kis nyuszi vagy elüldöznek a végén,vagy elérik h nem szeress otthon lenni,néhány szopmszédnak elképesztő vannak modszereik vannak h ezt elérjék sajnos...
2010. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is hasonlóan voltunk. Egyszerű irigység. Rossz magyar mentalítás, hogy ha másnak több van, akkor keresztbe kell neki tenni, nehogy már a szomszédnak jó legyen. Szard le őket, pár év múlva majd elfelejtik és rendeződnek a dolgok.
2010. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!