Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a szülők...

Mit csinálnátok a szülők gyermekeként az én helyemben?

Figyelt kérdés
Félig meddig elköltöztem otthonról már mert egyetemista vagyok és kollégiumban laktam sokáig aztán pedig jött a koronavírus és hazaküldtek minket. Azóta otthon nonstop ment a vita a szüleim között ami főleg nyáron erősödött fel és úgy döntöttek hogy külön költöznek. Engem ez a hír eléggé megviselt mert azért sokáig volt egy egységes családunk és az emlékek meg minden, meg félek hogy ezentúl a szüleim között folytonos vita lesz és apám nem csak anyának, hanem nekünk is direkt keresztbe fog tenni amikor nekem is most lenne szükségem a legnagyobb támogatásra mert egyetemista vagyok és még tanulok, nincs mellette munkám és a nagybetűs életbe is nemsokára majd kilépek. Félek hogy ez az egész erőszakba fog torkollani, hogy anyám elköltözésének napján apám valami hülyeséget fog csinálni mert már nem egyszer fenyegetőzött. Nem akarom hogy ez az egész esetleg erőszakba üssön át és esetleg rendőrségi ügy legyen belőle.

2021. júl. 12. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Inkább függetlenedned kéne lakhatásban is, meg érzelmileg is a szüleidtől.

Most lenne a legnagyobb szükséged támogatásra? Hülyeség, kisbaba korodban volt a legnagyobb szükséged rá.

2021. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz csinálni. Sodródsz az árral.
2021. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Függetlenednek ha nem lennének hétfőtől péntekig oraim és nem tanulnek 0-24 szombat és vasárnap:)
2021. júl. 12. 13:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Csinálom én a dolgom. Sose voltam elkutyulodva
2021. júl. 12. 13:37
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Ahha tehát hétvégén 0 órát alszol mert csak tanulsz..persze full hihető.
2021. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
MIlyen ora van ami szombat és vasarnap is van?
2021. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Képletesen mondom hogy 0-24 tanulok.:) Gazd.infora járok és elég durva
2021. júl. 12. 22:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd biztos nem mindegy mikor a szülök külön mennek válnak.De nagykorú vagy meg kel emésztened.Van ismerősöm aki az orvosíra járt végig önnellátó volt.Korepetált általános iskolást gimist Klarínétozott pénzért és tanította

Le a kalappal volt elötte mindig a maga erejére támaszkodott.Kíváló eredmênyel végzett.

Nem hiszem hogy neked több tanulni valód van mint az orvosin.

Úgy érzem amít írtál a magad érdekét nézed nem azon agyalsz hogy talán a szüleid boldogsága ezt kívánja.Nagyon sok házasságban várnak arra a pillanatra hogy felnötté vàljon a gyerek végre véget vethessenek annak ami már régen nem jó!Igaza volt az elöttem szolónak önnálósodj.Jó diplomád lessz megélsz!

Ha ez nem következik be sem lett volna szép dolog rájuk telepedni.Az élet kihívásokkal jár az idősebb generáció is megoldotta nem is értem a mai gondolkodást.

2021. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!