Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldanátok meg ezt a...

Hogy oldanátok meg ezt a szituációt?

Figyelt kérdés

Van sajnos most egy betegségem, és az arra szedett gyógyszerek miatt folyton pisilnem kell. Sajnos éjjel is megyek rendszeresen, de ez anyukám és a párját nagyon zavarja, akármilyen csendben megyek, és csak a telefonommal világítok minden kis zajra megébrednek, azonnal kelnek, és az ő szobájuk a WC mellett van.

Anyukám többször kiabált velem, és kiakadt, hogy nem tudnak pihenni, éjjel kipihenni magukat, és párja is panaszkodik, hogy éjjel megébred, és nem tud visszaaludni


Milyen megoldás lehetne erre?


2021. júl. 29. 16:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
10%

Fiú/férfi vagy, vagy lány/nő?


Undorító, büdös meg minden, de mi lenne, ha egy nagy, mondjuk literes üvegbe pisilnél éjjel (az csak nem lesz tele mondjuk 8 óra alatt), és reggel csak kiöntöd a vécébe. Ha jól zárod és odakészíted magad mellé az üveget, akkor - ha fiú vagy - akkor csak beleirányítod a brét, kicsorog, elzárod, jó erősen rászorítod a kupakot a palackra, hogy ne menjen ki a szaga, aztán reggel csak loccs-loccs-loccs, kiöntöd.


Vagy elköltözöl valahova (kérdés: van hová?) addig otthonról, amíg beteg vagy.


Más megoldást nem látok.

2021. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
21%
Persze a fenti, 2. bekezdésben vázolt megoldásom akkor működik, ha fiú/férfi vagy.Nőként/lányként nehéz egy üvegpalackba pisilni.
2021. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonymousreview60 ***** válasza:
76%

Csak a majdani elköltözésed.

Maximum annyit tudsz tenni, hogy megígéred, hogy mindent megteszel a csendesség érdekében, és amikor utólag pampognak, akkor elnézést kérsz, röviden. De nem többször, mint 1-szer/nap mindkettőjüknek, mert a többi már nem a te rugalmasságod kifejezése lenne, hanem megalázkodás.

Sajnos, akik annyira csököttek, hogy egy - nem jókedvedben - ennyire módosult biológiai kényszert nem tudnak elfogadni (végtére is a saját lábadon mész ki), azokkal komoly baj van. Az ilyen emberekkel szemben nem érdemes érvelni, mert önzőségükben nem látják csak a saját kényelmüket.

Egyébként anyádékkal komoly baj van, mert a WC-zajára senkinek nem szabadna felébredni. Ha ez őket zavarja, akkor vagy a WC-t alakíttassák csendesebbre vagy csak szimplán utálnak téged valamiért. Nem írtad, mennyi idős vagy. 23-25? Akkor ezzel is szekálnak, hogy legyél már házon kívül.

Anyád egyébként befoghatná a pofáját, mert a pasija 50 felett elkezd majd 1-2-3/éjszaka kimenni a WC-re vizelni.

2021. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonymousreview60 ***** válasza:
81%
#1: Baromság. Erre (a a pisilésre is) van az angol WC. Kézzel ne mosson, mert milyen hangos már a mosógép?
2021. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
9%
2021. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonymousreview60 ***** válasza:
76%
#5: Az a nehezen mozgó embereknél kell. Itt csak fasz(ok) a szülő(k).
2021. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudnak róla hogy a betegségre szedett gyógyszer miatt van? Ha tudják és akkor viselkednek így az hát elég szomorú. A költözésnél jobb megoldást én sem látok. De kérdező a helyedben egyszer én is elkezdenék parádézni amikor egyikük éjjel kimegy wc-re hogy téged felkeltett, hogy képzeli stb na és akkor megnézném a fejüket hogy mit szólnak hozzá.
2021. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Lány vagyok tehát az üveges módszer nehézkes lenne.


Mindenre megébrednek állításuk szerint, tehát csak magára a zajra is ami azzal jár, hogy kimegyek, kinyitom az ajtót és utána becsukom /bezárom, megmosom a kezem.

Villanyt nem kapcsolok sehol

2021. júl. 29. 17:22
 9/35 A kérdező kommentje:
Szerintem ha ennyin kiakad, akkor nem szívesen fizetnék a költözésem sem. Ez lenne rá a megoldás, de szerintem rosszul lenne, ha mondanám neki, hogy akkor járkálok máshol, csak vegyen ki nekem egy albérletet.
2021. júl. 29. 17:25
 10/35 anonim ***** válasza:
92%
Szard le. Ha pisilni kell, akkor pisilni kell.
2021. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!