Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ereztetek hogy semmi értelme...

Ereztetek hogy semmi értelme az eleteteknek mert kb nincs benne senki ?

Figyelt kérdés
A nővéremmel nem jó a kapcsoalt , apu meghalt már. Anyukám beteg . Párom két éve nincs 🥲 picit kezd sok lenni

2021. júl. 31. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
És mi mit tehetünk?
2021. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Igen, éreztem ilyet-csak nekem van családom. De mellettük értelmetlennek érzem az életem.
2021. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem éreztem. A volt nejem idegileg és anyagilag is taccsra tett, azóta igencsak tudom értékelni az egyedüllétet.
2021. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Ezt érzem már több, mint 10 éve. Halott apa, alkesz anya, öcsémmel nem vagyunk jóban(igaz rosszban sem), párom sose volt.


27/F

2021. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Igen, folyamatosan így érzem.
2021. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
17%
Forduljatok szakemberhez
2021. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%

4-es

Majd lesz barátnőd ha anyagilag összeszeded magad, egy férfinak csak pénzzel lehet sikere

2021. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
Ilyenkor is van választásod, mert fejben dől el minden. Sajnálhatod magad és utálhatod a világot, de adhatsz is magadból azoknak akiknek szüksége van rá. Csodákat tud művelni ha kinyitsz a világra. Kezdj önkénteskedni, vállalj társadalmi feladatokat, találj olyan hobbit amivel segítséget nyújthatsz másoknak. Önkéntesked állatmenhelyekem, vegyél részt a mentésekben és az állatok ápolásában. Segíts szociális ügyekben, ossz ételt a hajléktalanoknak, dolgozz hajléktalan szállókon, segíts nekik talpra állni és integrálódni. Gyűjts adományokat és add oda beteg és hátrányos helyzetű gyerekeknek. Szervezz segélyakciókat olyan embereknek, akiknek pl.viharkárok miatt lakhatatlan az otthonuk. Korrepetálj ingyen olyan gyereket akinek nehezen megy valamilyen tantárgy, de nincs pénzük magántanárra.Indíts egy blogot vagy egy youtube-csatornát, és használd arra, hogy fontos társadalmi kérdésekre hívd fel a figyelmet, pl.a rasszizmusra vagy a családon belüli erőszakra. Válassz ki egy vagy több elesett, segítségre szoruló csoportot vagy akár csak embert és küzdj érte, támogasd. A munka pedig rővidesen meg fogja hozni jótékony gyümölcseit: motiváltnak és fontosnak fogod érezni magadnak, lesz célja a mindennapjaidnak, önmarcangolás helyett értelmes gondolatok fogják kitölteni a napjaidat, a pártfogoltjaid között barátokra lelsz, érezni fogod a megbecsülést és hálást, amit adnak neked a segítségedért és az erőfeszítéseidért cserébe.Jó hírneved lesz és büszke lehetsz az eredményeidre, mindegy, hogy milyen kis dolognak tűnik. Mert lehet hogy neked vagy másnak nem tűnik soknak, hogy János bácsinak adtál egy tányér forró levest, de lehet hogy János bácsinak az a tányér leves adta vissza a reményt és a bizalmat az embereknek. Lehet neked és másoknak nem jelent semmit, hogy az elgázolt Morzsit összeszedted az út széléről és állatorvoshoz vitted, de elgázolt Morzsinak te leszel a minden, az élete megmentője, a hőse. Lehet, hogy téged és másokat nem érdekel, hogy Pistikét elhagyta az apukája az iskolában meg szekálják, de ha meghallgatod és megvígasztalod Pistikét, azzal lehet hogy erőt öntessz belé a további küzdelemhez. És duplán jó és megelégedést nyújtó érzés lesz úgy segítened az elesetteken, hogy tudod milyen érzés a cipőjükben járni.
2021. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem sajnálom magam, csak nem építek nyálas cukormázat a valóság köré. Az az életem, hogy gürcölök, másoknak kényelmes élete legyen.
2021. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Inkább vagyok egyedül mint olyanokkal akik állandóan aláznak
2021. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!