Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viseljem el itthon ezt...

Hogyan viseljem el itthon ezt a gyász hangulatot?

Figyelt kérdés
Anyám és apám is vírusos most, tegnap délután tudták meg, csináltak hivatalos tesztet, mindkettőjüknek pozitív. Tesómmal így ma nem megyünk suliba, igaz, hogy nekünk semmi tünetünk nincsen, de nem kockáztatunk. Viszont legalább kimozdulhattam volna egy kicsit ebből a közegből ami most itthon van. Teljesen halál hangulat van, főleg anyámnál. Látszik rajta milyen rosszul van, meg a halálán van, mindene fáj, semmihez nincs ereje stb. Olyanokat mondogat meg gondol, hogy biztosra veszi, hogy bele fog halni, nem éli ezt túl, és teljesen depis lett most ettől meg ereje sincsen. Nem döntötte le a lábáról azért a vírus MÉG, tehát nem fekszik egész nap, csinálja a dolgát, a házimunkát, amibe én is besegítek neki. De annyira fájnak a végtagjai, hogy menni is alig bír, meg pánikol. Annyira rossz ilyen hangulatban lenni, amúgyis nehezen viselem, ha valaki beteg és látszik rajta, hogy nincs jól, most meg vírusidőszakba amúgyis világváge hangulat van akörül aki elkapja a vírust. Én nagyon nehezen bírnám ki, ha 2 hétig itthon kéne lennem ebben a lehangoltságban, és persze nem tehetek semmit, hogy ez megváltozzon, az ő hangulatuk rám is kihatással van. Hogy bírjam ki, hogy ne essek én is depresszióba meg ne legyenek negatív gondolataim?

2021. szept. 10. 09:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
81%
Anyád covidos, te meg azon vekengsz, hogy nem akarsz rosszkedvű lenni. Szégyelld magad.
2021. szept. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
94%
Ha jobban lesz akkor jobb lesz a kedve is anyudnak.Ha megcsinálja a dolgát pihenjen sokat és el fog múlni.Neo Citran ha lázas vagy köhög ennyi,sok C vitamin,meleg tea
2021. szept. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 A kérdező kommentje:
2, pihen is, most többet mint amúgy szokott.
2021. szept. 10. 09:22
 4/88 A kérdező kommentje:
2, de mikor lesz jobban? Ha valaki elkapja a covidot és ennyire rosszul viseli, akkor 2 hétig megállás nélkül sz*rul van, vagy idővel jobban lesz?
2021. szept. 10. 09:24
 5/88 anonim ***** válasza:
93%
Hát ezt orvos tudná megmondani. Mikor vizsgálták meg utoljára?
2021. szept. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
97%
Amikor anya elkapta kB 2 hétig volt nagyon rosszul, de a durva köhögés kB 6 hétig volt neki
2021. szept. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
86%
Te nagyon szánalmas vagy, anyádék rosszul vannak és a te kis lelkedet kell ápolgatni?! Vedd már észre magadat..
2021. szept. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
86%
Ezt nem tudni!Ez egyéni.Van aki köhög kettőt és vége míg más hetekig nem érzi jól magát.Próbáldd kicsit felvidítani pl hogy helyette elmosogatsz meg ilyenek.Biztos fél is ami nem csoda ilyen riogatások közepette....
2021. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
92%

Ne legyél már ennyire tájékozatlan, lassan két éve ez a szar vírus van, te meg nulla tudással a "gyász hangulat" miatt sírsz, mint a fürdős k..va.

Mindenkin másként megy át, van, aki náthaként éli meg, van, aki egy hét után kórházba kerül. Mi pl. egy hónapig feküdtünk itthon, utána száz métert sem tudtunk menni fulladás nélkül.

Ültesd le anyádat a tv/rádió/bármi elé, gondoskodj róla, hogy gyakran legyen szellőztetés (csökkenti a levegőben a vírus koncentrációját) és szolgáld ki őket mindennel. Most ők a betegek, szükségük van (volna) a pihenésre, hogy gyógyulni tudjanak, helyette ahogy te mondod "csinálja a dolgát". Nem segíteni kell neki, hanem pihenni küldeni.

2021. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
90%

Az én szüleim kórházba is kerültek, majd hazaküldték őket, hogy ott nincs covid osztály, ápoljam őket itthon. Nekem az utolsó dolgom volt magam miatt aggódnom akkor.

Segíts nekik amiben tudsz, pihenjenek.

2021. szept. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!