Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a rokonoknak?...

Mit mondjak a rokonoknak? Hívnának le vidékre, ha be volnék oltva, de nem nagyon akarom, viszont mennék! Kamuzhatom azt, hogy beoltottak, vagy inkább ne? Mi van ha elkérik az oltás utáni papírt? Akkor lebukom... Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 12:54
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Belebolondulok a maganyba
2021. szept. 18. 19:31
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

Menj ki az utcára. Sétálj, igyál egy sört.


Tartom magam ahhoz, hogy ritka nagy bunkó vagy, ha a szeretett rokonaid képébe hazudsz.

2021. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

Jó ötlet hogy menjek ki sétálni, csak ott is ez jár a fejemben, mintha nem is mennék, van amikor meg használ.


Ne legyünk már ennyire álszentek, mindenki füllentett már, nem túl szép, de füllentett és semmi baj nem lett belőle

2021. szept. 18. 20:20
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a füllentésről szól, hanem hogy meghalhat valaki a végén (mi van, ha más is hazudik és ő sincs beoltva?), és lehet te viszed be a vírust. Ráadásul külön felhívták a figyelmed, hogy ne menj oda oltatlanul, és mégis a képükbe hazudnál. Persze ha arra játszol, hogy egy temetésen újra lehet majd találkozni és összejövetelt tartani, akkor hajrá.

Mondjuk látszólag téged az sem zavar, hogy elmész egy közösségi eseményre, és lehet téged fertőznek meg, és oltatlanul te húzod a rövidebbet. Mondjuk halottként nem kell már azon rinyálni, hogy egyedül vagy.


"Az ember jo szobol, tanacsokbol is el"

Az összes válaszoló lebeszél róla, mégis mindenkinek sikerül ellentmondani, és kimagyarázni hogy te miért fogsz elmenni. Tényleg felesleges bármit mondani neked, mert már döntöttél, csak arra vársz hogy valaki megerősítsen benne. Nem fognak.

2021. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

Egyben biztos lehetsz, kérdező: ha kiderül, hogy a szemükbe hazudtál, ráadásul olyan témában, ami nekik kimondottan fontos, többé nem fognak hívni.

Én minden kapcsolatot megszakítanék egy ilyen megbízhatatlan, semmirekellő szar alakkal, akár rokon, akár barát.

2021. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
47%
Én nem akarnék ilyen ostoba rokonokkal találkozni.
2021. szept. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
Kezdek rajonni h en se
2021. szept. 19. 07:01
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa hogy az iylen kérdésekhez mindig azonos idöben jön a kérdezői komment, vajon mi az összefüggés?
2021. szept. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:
0%
Nem magyarázom mégegyszer el, :) Én most raktam ki először ezt, de hogy a te agyadban nincs öszefüggés, az biztos. Nem kell reagálni, tudom kívülről mit írnál. :) és őszintén nagyon nem érdekel. :)
2021. szept. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelhettél volna hogy legalább ugyanarról a profilról lépj be :D :D
2021. szept. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!