Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye hogy rendkívül nehéz egy...

Ugye hogy rendkívül nehéz egy 30 év körüli nőnek társat keresnie, mint egy 30 év körüli férfinak?

Figyelt kérdés

Azért gondolom, mert egy 30 éves nőnek már kifogytak a jobb szabad pasik (28-36 év között pl.)

de egy 30 éves pasi akár még 20 éves nőt is találhat...

Ti hogy vagytok ezzel?

Ebben a korban a csajoknak nincs túl nagy esélyük, ugye?

Egy nő 30 év körül már le van írva?


2010. aug. 31. 19:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy nő 30 körül kezdődik. :)

Akkor már jobban tudják mi áll jól nekik és meg tudnak jelenni. Illetve nem olyan gyerekesek, nem vihognak órákon át és lehet velük értelmesen beszélgetni.


Viszont igazad van sokan a fiatal csajokra hajtanak, nem a velük egykorúakra. De szerintem őket ne sajnáld. A többség nem csak azért választ 20évest mert friss húsnak tartja, hanem mert nem érett egy komoly kapcsolatra! Ja és mert a 20 évest még be tudja csapni, de egy komoly nő mát átlát a szitán.

2010. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt hiszem az első mindent leírt,nem is lehet mit hozzáfűzni! :)

25/N

2010. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igaza van az elsőnek.De ettől mi még magányosak vagyunk.

40/N

2010. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

keresztanyám 46 éves van egy tizenéves lánya is, jelenleg mégis randizgat.... nem volt könnyű neki, a válása után évekig egyedül volt (azt hiszem 3-4 évet), de aztán regiszrált pár internetes társkeresőn, azóta már több potenciális igazi is felbukkant, nem régóta megint van valakije....

Szerintem nyugodj meg, 30 évesen még nagyon jók a kilátásaid. Amúgy a társkereső szerintem nem hülyeség.

2010. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nemugye!

A jobb pasiknál is előfordul, hogy 30 körül kerülnek (esetleg egy szakítás/válás után újra) párkereső pozícióba :)

Én 35 évesen találtam meg, de a "keresgélés" közben sem éreztem úgy, hogy le kellene már írni magam. Persze ő nem az első párom, volt akivel másfél évtizedig voltam együtt előtte.


Szóval, ha netán te vagy ez a 30 körüli csaj, hát a legfontosabb, hogy el ne hidd ezt a marhaságot. Párt találni minden korosztályban nehéz, de a legnehezebb az egészben az, hogy találj módot az ismerkedésre. És persze ne görcsölj rajta, szeress egyedül is lenni, magaddal foglalkozni, ne legyen számodra az egyetlen elképzelhető tevékenység mondjuk egy pasi istápolgatása. Mert, ha netán ez a típus vagy, minden egyes el sem kezdődött, máris hamvába fúlt kapcsolat csalódást hozhat. VAN neked való pasi. Már csak fel kell ismerni.


Hajrá! :)

2010. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt még elfelejtettem megemlíteni, hogy adj egy esélyt (az arra érdemes) nálad fiatalabb pasiknak is.

Én pl. csak 22 éves vagyok mégis intelligensnek és komolynak mondanak az ismerőseim.

Ha úgy beszélgetek valakivel, hogy nem lát (pl. internetes levelezés) simán 30 felettinek tippelnek.

Külsőre is többnek tűnök a koromnál, mert elegáns és rendezett a kinézetem.


Ezt csak azért írtam le, mert gondolom biztos vagyunk többen is ilyenek.

Ettől függetlenül teljesen megértelek, ha nem sok kedved van hozzá - nekem haverként is sokszor nehéz elviselni a velem egykorúakat. De néhány kivétel azért szerencsére szokott lenni.

2010. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Apám barátnője 50 éves, 46 volt mikor összejöttek és előtte is voltak kérők.

Ha van kisugárzásod, és nem otthon ülsz, simán találhatsz bárkit, ez nem kor függő. (vagy neten keresel az is megoldás) Senkinek nem egyszerű azért, de meg lehet oldani.

Soha ne add fel! :)

Egy 20 éves lányka :D

2010. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

nincs leírva, de nagyon nehéz. működnek a sztereotípiák. ha egy 30 éves nő még csak keres, nincs családja és nem is elvált, akkor leírják, mint kapcsolatképtelen szinglit(férfi részről ugyanez pepitában). és ne mondjátok, hogy nincs így, mert így van, a környezetem tele van ezzel a példával. ennyi idősen a nőknek is pasiknak is kialakult élete van, nehéz a kapcsolatkezdés, csak amíg azok a pasik, akik ennyi idős korukban még el sem gondolkodtak a családalapításon, azok ráérnek, míg egy 30 éves nő már inkább a család felé hajlana.

a másik kritikus kor az úgy 40 körül. kb addigra válnak el a nők és nagyon sok 39-43 éves jól kinéző nő keres párt egy válás után. csakhogy az ennyi idős pasiknak már igencsak a fiatalabb korosztály kell és itt találkozik a két dolog: a 30 körüli nők kellenek a 40-50 közötti pasiknak, de ők már nem akarnak házasságot, gyereket(hisz többnyire maguk is válás után vannak, gyerekkel) és szinte esélytelen a családalapítás.

a jólszituált negyvenes nőknek pedig maradnak az 50-60 közötti pasik(vagy a kevésbé jólszituált korukbeliek), akik szintén már nem komoly kapcsolatra vágynak.

tele van ezzel a problémával a környezetem.

2010. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Nekem a legtobb regi nonemu osztalytarsam, ismerosom sokkal jobban nez ki 25-35 evesen, mint tinikent. A ferfiak kozott meg ez a tendencia forditott, mert fiatalon sok fiu vonzo volt, 30-40 meg evesen mar nem eppen...szoval nem gondolom, hogy 30 eves no le van irva. Figyelj, meg egy 50 evesnek is van eselye part talalni, hol van ahhoz a 30 eves? Nem oreg.


24/N

2010. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nem értek veled egyet. 18-20 évesen, mikor kalandozni volt kedvem, akkor nem velem egykorú lányt kerestem, hanem a 30-at lőttem be célszámnak. Miért?


1. Lehet vele beszélgetni.

2. Már tudja, hogy mitől döglik a légy.

3. Kiforrott egyéniség, van stílusérzéke, ízlése, ami nekem mindig is imponált.


Szóval ne búsulj, mert hátravan még a java!


29/F

2010. szept. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!