Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme ennek a házasságnak?

Van értelme ennek a házasságnak?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt, 10 éve házasok. Mikor összeköltöztünk is tudtam, hogy ez részéről nem szerelem. Én szerelmes voltam. Azóta nem igen változott semmi. Nem mondja, hogy szeret, szépnek tart, vagy bármi, szex alig van, érintés szintén semmi...nekem ez nagyon hiányzik. Lassan megöregszem és nem tudom jó e ez így. Ennyi volt? törődjek bele, mert egyébként sok vita nincs köztünk. szerintetek?
2021. szept. 25. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha nincs még gyerek akkor menekülj
2021. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

ó, nyilván van gyerek, hiszen az köll...

Ha az elején sem volt szerelem akkor ez már jobb nem lesz. Tipli.

2021. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
De ha már az elején is ilyen volt, miért vártál 10 évet azzal, hogy ezen elgondolkozz?
2021. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Nincs értelme. Elrontottad 100 éve, össze sem kellett volna költözni, ha mindig is ilyen volt. Ha boldog akarsz lenni lépj tovább.
2021. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha menthetetlen a dolog akkor fölösleges húzni.
2021. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

Ő nem fog megváltozni ilyen marad

A exem is ilyen volt, ő nem szavakkal, érintésekkel,ajándékokkal fejezte ki magát, hanem tettekkel, biztoságot adott,anyagi támogatást,ő ezzel próbálta megmutatni,hogy fontos vagyok számára ez is egy mondja,de sajnos nekem ez nem volt elég,mondtam neki inkább éljünk hónapról hónapra,de jolesne egy szál virág,az,hogy megfogja a kezem és csak úgy elvisz sétálni....

2021. szept. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

"Mikor összeköltöztünk is tudtam, hogy ez részéről nem szerelem"


Nem is értem mi a kérdés

2021. szept. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Menekülj, mindenkinek joga van ahhoz, hogy viszonozzák a szerelmét. Mi motivált abban, hogy összeköltözz vele, majd hozzá is menj, és még 10 évet le is élj így vele? Az egy dolog hogy Te szereted őt, de ez nem elég.


Mondjuk a férj is megér egy misét, hogy így házasodott. Ha korrekt lett volna, nem vesz el Téged, tudom, ez durván hangzik így, de gyakorlatilag elvette a legszebb éveidet.

2021. szept. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mitől változott volna? Mert aláírtatok egy papírt? Tudtad, hogy úgy mész hozzá, azt kaptad amit akkor vállaltál.
2021. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme nincs. Válj el, és kezdj új életet olyannal, akivel boldog is vagy.
2021. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!