Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnál, kiakadnál a...

Haragudnál, kiakadnál a csaladtagodra, ha megbeszéltek valamit és?

Figyelt kérdés

mondjuk le megy a boltba, mert éhes és tőled is megkérdezi, mit szeretne, magának megveszei, de neked elfelejtené?

Nem azért mert lesz. Ta, hanem mert elfelejtette, ami így hihetetlen, de tényleg?

Anikor rá kérdezel, azt mondta le megy újra, de, hogy akkor már nem kell?


2021. okt. 4. 15:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem haragudnék. Ezt általában a kis elkényeztetett tinik szokták csinálni, akik, ha valamit nem kapnak mrg, akkor rögtön földindulás, plafonszakadás van. Fogom és vagy lemegyek én a boltba, ha annyira nagyon megkívántam azt a valamit, vagy majd máskor veszek, vagy megmondom, hogy akkor légyszi, igen, menj vissza érte.
2021. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Akkor se, ha ő kérdezi meg, kell e valami, mert ő magának vesz valamit, mondod hogy igen neked is hozzon, de csak magának hozott.

És mikor mondod, akkor visszamész, hogy már nem kell, meg te csak magadra gondolsz..?

2021. okt. 4. 16:03
 3/22 A kérdező kommentje:

Én voltam boltban, mert magamnak akartam venni valamit kérdeztem az egyik Családtagom, neki is vegyek - e, mondta igen, mert éhes.

Magamnak hoztam, az övét .

Felajánlottam, visszamegyek, de hogy nem kell.

2021. okt. 4. 16:05
 4/22 A kérdező kommentje:

*övét elfelejtettem.

Pedig előtte meg is beszéltük.

Most olyan rosszul érzem magam emiatt. :(

2021. okt. 4. 16:06
 5/22 anonim ***** válasza:
19%
Miért nem irtad fel...
2021. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom..

Fel kellet volna most már tudom. :(

2021. okt. 4. 16:07
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Miért nem adtad neki oda a tiéd?

A helyedben pedig elmennék most akkor érte, majd később megeszi.

2021. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

Miért akadnék ki? Simán előfordulhat!

Múltkor felhívtam a férjemet, aki épp a boltban volt, hogy kell x dolog. A boltban volt, mikor szóltam, és így is elfelejtette. XDDD

Röhögtem egyet, legalább volt miért szívni a vérét. Én is mindig mindent elfelejtek.

2021. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha így reagálnak egy elfelejtett dologra, az nálam már erőteljesen a hisztis picsa kategória.
2021. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%

Jezusom! Amugy tudsz te normalisan fogalmazni?!

Hisztike!

2021. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!