Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két éves évfordulós programajá...

Két éves évfordulós programajánló?

Figyelt kérdés
Hétfőn leszünk két évesek a párommal,mindketten vettünk ki szabadnapot,de nem igazán találtunk eddig megfelelő programot,ahol eltölthetnénk egy napunkat, ehhez várok ötleteket,tapasztalatokat. Állatkert,vidámpark már megvolt. :)
2010. szept. 7. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

- Aquapark

- Budai vár

- Vasúttörténeti múzeum (Szépművészeti, Terrorháza stb.)

- Gödöllői kastély

- Túra a Szalajka völgyben (Szilvásvárad)

- Debrecen

- kényeztető masszázs, wellness

- vacsora

- színház+vacsora

- séta

- elmenni azokra a helyekre, amelyek fontosak számotokra, vagy ahol megismerkedtetek

- biciklitúra

2010. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a borfesztiválra mennék a budai várba, de annak vasárnap vége :(

Állítólag szép idő lesz ... egy kirándulás valami várhoz, balatonhoz, badacsonyba?

2010. szept. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szép napos idő lenne, akkor kiülhetnétek a Tisza/Duna partra, piknikezni és nosztalgiázni vagy elmehetnétek arra a helyre ahol megismerkedtetek és eltölthetnétek ott egy napot!:)

További ötletek: -biciklitúra+ piknik egy eldugott kis helyen

-ha megtehetitek elmehetnétek Bécsbe nagyon romantikus a város és jókat lehet ott sétálni, beszélgetni

-egy wellness hosszú hétvége közös masszás, pezsgőfürdő és este pedig táncolhatnál a barátodnak (én egyszer előadtam egy kis táncos show-t a páromnak és nagyon bejött neki a dolog!:)

2010. szept. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Budakeszi vadaspark, vagy Füvészkert, utána mozi és vacsora (tetszőleges sorrendben)


Egész naposnak: kámoni arborétum vagy pesthez közelebb a vácrátóti.


Ha szerettek fürödni, akkor termálvíz, Hévíz, Mezőkövesd, Miskolctapolca, Lepence

2010. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tropicarium
2010. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor is van még sok fesztivál,én abból választanék valamit. :)

25/N

2010. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha jó idő lesz,akkor elmennék hajókázni esztergomba,visegrádra,majd egy finom vacsi valami étteremben,aztán az este többi részét kettesben kellemesen eltölteném.
2010. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi most voltunk egy éves házasok, és elmentünk egy fürdőbe. Ott egész délután wellnesseltünk, majd kerestünk egy jó kis éttermet, vacsi után pedig még éjszakába nyúlóan andalogtunk a városi forgatagban. Sütiztünk egy impozáns cukrászda teraszán, elmentünk bazározni (épp fesztivál volt a városban), kaptam nyalókát, meg medvecukrot!:) Fantasztikus nap volt!
2010. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
11:32-es: évfordulóra Terror Háza? Romantikus...
2010. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!