Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon meg lehet e állapítani...

Vajon meg lehet e állapítani egy férfiről külsőre h ideális családapa lenne?

Figyelt kérdés

Butának tűnik a kérdés, de mostanában elég sok ilyen pasival futottam össze. Azért definiálom az id családapa: szereti a feleségét, nem csalja, szeretne gyereket, tud velük bánni, 3-4 gyerekben is tud gondolkodni, jó munkája van, karriertudatos, de nem munkamániás, tudja mi a feladata a családban, nem erőszakos,mégis tekintélyt parancsoló.....nagyjából.

Szóval elmondom, h szerintem egy ilyen pasi milyen kívülről: átlagos magasságú, átlagos testalkatú (nem elhízott, nem gyúrós), nem csúnya, de nem kifejezetten használnád rá a sármos szót, kissé ritkásabb a haja a feje tetején, de kopasznak sem mondható.....kérlek ne mondjátok élből h hülyeség! Van ilyen ismerősöd?


2010. szept. 7. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Igen. És hetente véresre verte a feleségét, mire kiderültek a mocsokságai. Szóval látod: élből hülyeség.
2010. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Külsőre mintha George Clooney-t írtad volna le. Vagy akár Stohl Andrást. Egyikük sem az a családapa típus :)
2010. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát éppen hogy nem Georgey szerintem sármos és nagyon jó pasi (v az volt), a Stohl nem az esetem, de külsőre nem is ilyenre gondoltam
2010. szept. 7. 18:25
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Hülyeség.Rosszul gondolod.A te felfogásod szerint ha egy férfinak dús haja van, akkor már nem is családapa tipus, mert szerinted kicsit kopaszabbnak kell lennie.Hány éves vagy?12?
2010. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

12 és fél vagyok......:)

nem azt mondtam h csak ez a típus a nyerő.....az a 38 azért árulkodik!

2010. szept. 7. 18:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Hogy állapítod meg egy nőről,hogy jó anya lesz-e? Éppúgy nem lehet külsőre megállapítani ezt sem,mint a férfiakról.hogy apának jó lesz-e?
2010. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
sztereotípiának hívják a dolgot, aminek ezek szerint soha semmi alapja?
2010. szept. 7. 18:32
 8/14 anonim ***** válasza:

A sztereotípiáknak sokszor van alapjuk de akkor sem szabad általánosítani. És, hogy szerinted így néz ki egy jó családapa az nem tekinthető sztereotípiának.


Szerintem te olyan típus vagy, aki majd egyszer családot szeretni sok gyerekkel, és van(akár tudat alatt is) egy családapa ideálod. Lehet az általad leírt alak egy példakép is(esetleg egy rokonod) vagy vehetted a TV-ből, vagy akár te magad is alkothattad. Persze lehet, hogy vannak ilyen külsővel rendelkező jó apák de butaság lenne ez alapján skatulyázni:)


Mi alapján született meg nálad ez a kép?


L/18

2010. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

az én apukám alacsony pocakos és sok haja van, akkor ő nem jó apuka? szerintem tökéletes...

a párom magas izmos jóképű picit normál mennyiségű haja van és imádja a fiunkat...

de ismerek olyat amilyet leírtál és egy patkány, terrorizálja a családját meg egy olyat aki érzelmileg nem ad de anyagilag igen, tökéletesnek ez se mondható mert a gyerek boldogtalan.

és ha már adunka sztereotípiákra, televagyok tetkókkal mégsem érzem h ez befolyásolná a gyerekhez való hozzáállásom (nagyanyám szerint befolyásolja).

2010. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

26 vagyok, elváltam, a környezetemben figyeltem meg a párkapcsolatokat......alapból az izmos, sportkocsis jóképű csődör jönne be, de ezek általában rettentő csalódás és felszínes emberek. az említett típus meg úgy vettem észre h szereplője a jól működő kapcsolatoknak (nem kizárva h csak ők a megfelelőek!!!!. Nekem ez a típus nem nagyon jön be, szívesebben vagyok a vezérhím kategóriával, ill. a valamelyest "izgalmasabb" emberekkel......

apukád lehet tökéletes apa, férj, nem arról szólt a dolog, h csak ezek, csak arról h ezek nagyobb számban....

Vehetjük azonban tárgyilagosabban a dolgot, lehet h egy gyúrós pasi szebb látvány, de lehet ő meg csak magával képes foglalkozni, átlagos testalkat=no komplekszusok...stb...szóval ezért gondolkodtam el rajta!

2010. szept. 8. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!