Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit hívjak meg a diplomaosztóm...

Kit hívjak meg a diplomaosztómra, ha csak 2 vendéget vihetek?

Figyelt kérdés
A szüleimen kívül vinni akartam a barátnőmet és a testvéremet is, de így négyük közül nagyon nehéz kettőt kiválasztani, akinek azt mondom hogy ne jöjjön. Úgy érzem, akárhogy döntök, nem lesz jó. Egyik ötletem az, hogy a barátnőmet viszem, a szüleimnek pedig mondom, hogy döntsék el melyikük akar jönni, de ez sem tűnik jó megoldásnak. Ti hogy döntenétek, vagy hogy döntöttetek saját diplomaoszón?

2022. febr. 12. 16:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
Nem választanék. Átvenném az irodában és meghívnék mindenkit egy közös vacsorára egy étterembe. Ennyi.
2022. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
25%
Mondd meg négyüknek, hogy te nem tudsz választani, döntsék el egymás között.
2022. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%

A szüleimet hívnám, utána egy vacsora mindenkinek.

Régebben is volt létszám korlát, mondjuk nem 2 fő. Talàn 4 fő volt. Sokan úgy oldották meg, hogy akinek nem jöttek annyian az odaadta a meghívóját olyannak akinek többen jönnek. Ez nem megoldható?

És online is volt, nekem pl a munkatársaim online nézték meg munkaidőben, élen a főnökömmel.

2022. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Attól tartok, hogy a 2 fő az olyan alacsony létszámkorlát, hogy azt minden ismerősöm simán kihasználja.


Köszönöm az eddigi ötleteket!

2022. febr. 12. 16:50
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem miért akkora probléma ez. Utána úgyis összegyűlik az egész família nem? Szüleidet hívd értelemszerűen.
2022. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
77%
A szuleidnek koszonheted hogy tanulhattal, nem a barinodnek es tesodnak. Egyettelmu hogy a szuloket hivd, meg ha nem is ok allnak hozzad a legkozelebb.
2022. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
6%
#6 és ha államira járt? Akkor válasszon az adófizetők közül?
2022. febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%

Az állami közel sem jelenti, hogy ingyenes.

Arról nem beszélve, hogy felnevelték, támogatták. Nem csak a tandíj van a világon. Az, hogy neked szr a kapcsolatod a szüleiddel, nem jelenti, hogy másnak is.

2022. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
96%
Én 20 éve diplomáztam, akkor is volt létszámkorlát, két fő. A szüleim bejöttek a diplomaosztóra, a barátom, aki azóta a férjem már és az öcsém pedig egy másik teremben, a kivetítőn tudták megnézni.
2022. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
37%
Apaként írom, én egyáltalán nem sértődnék meg, ha nem engem hívna meg a gyerekem ilyen esetben. A saját diplomaosztómat is nagyon untam, nemhogy másét. A másoddiplomámat már postázva kértem.
2022. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!