Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MA anyám hazajött részegen kb...

MA anyám hazajött részegen kb háromnegd 3kor arra ébretem föl h rugdosa a kutyát ami kutyánk pedig olyan hogy nem harap mert szelíd örül hogy van hol laknia kis menhelyi kutyus n meg jól belerugtam anyámba hogy érezze h mien szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 03:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
45%
Anyadat rugdosni? Hogy erezze, hogy milyen? Szerintem ha mar 3/43-kor tantorog haza reszegen, az elet es emberek mar megrugdostak. Nem az kell neki, hanem hogy tudjon valakivel beszelgetni, erezze hogy van csalad korulotte, pl, Te ha mas nem is. Nagyon diszfunkcios lehet az eletetek, uljetek le, beszeljetek meg, beszelgessetek. Ha nem sikerul, kerj profi segitseget. Rugdosni egymast, kutyat, nem segit, nem ad megoldast. A kovetkezo generacio is rugdosni fogja egymast.
2010. szept. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
71%
Jajistenem... Érthető, hogy dühös lettél egy részegen hazatántorgó, agresszíven viselkedő emberre, az is jó, hogy nem hagytad sorsára a védtelen kiskutyát (bárcsak engem is megvédtek volna annak idején az alkesz szüleim elvakult tombolásától...) de inkább ignorálnod kellett volna anyádat, amíg ki nem józanodik, és utána leülni megbeszélni vele, hogy ezt ne tegye, mert bármi baja is van, azt biztosan nem oldja meg az állatkínzással. Te se próbáld agresszióval megoldani az ilyen helyzeteket, belédrögzül, meg egyáltalán, nem emelünk anyánkra kezet/lábat, akkor sem, ha nem lehet a "tiszteletreméltó" jelzőt használni a viselkedését.
2010. szept. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
85%

most lefognak pontozni,de sztem jól tetted!

Nehogymár még pátyolgatni kellett volna a részeg agresszív anyádat!

2010. szept. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%
Anyád jól tette, hogy megrugdosta a kutyát, de neked nem kellett volna ez tenned!
2010. szept. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
72%
én pofán b.asztam volna ha bántja a kutyinkat
2010. szept. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%

Én is azt mondom, hogy jól tetted. Sajnálom, hogy ilyen család jutott, hamar próbára tesz az élet. Először is milyen az az ANYA, aki hajnalban,részegen tántorog haza?! Ezt tetézi azzal, hogy rugdossa a szerencsétlen kutyát. Egy részeg disznónak tényleg mindent szabad?! Ki törődik a gyerekkel, a kutyával?!


Egyszer egy barátnőm, akivel már együtt éltünk, csúnyán berúgott egy buliban, ordenáré módon viselkedett, bár ő senkit nem bántott fizikailag. Én sem bántottam, de a hazafelé úton és otthon is, amíg segítettem neki vetkőzni, zuhanyozni, lefeküdni, sokszor elmondtam, hogy mennyire undorok tőle ilyen állapotban, hogy mennyire gusztustalanul néz így ki, milyen visszataszító a szaga, stb. Másnap, kijózanodva is kristálytisztán emlékezett rá, hogy milyen rideg és távolságtartó voltam vele. Megbeszéltük, többet nem rúgott be.

Gondolom, édesanyádnál ez nem alkalmi, party-részegség volt, megértem, hogy elszakadt a cérnád és a saját fegyverével védekeztél. Ha felébred és kijózanodik, mondd el neki, hogy mennyire megdöbbentett a viselkedése, hogy ennyire lerészegedni nemhogy anyához, nőhőz, de emberhez sem méltó, és különösen szégyenletes dolog védtelen, kiszolgáltatott kisállatokat rúgdosni. Ő már nyilván alkohol-függő, valószínűleg nem lesz olyan egyszerű dolgod, mint anno nekem volt. De ha elég ügyesen alakítod a beszélgetést, talán elérheted, hogy hajlandó legyen egy elvonókúrára.

2010. szept. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem verted össze? úgy se emlékezett volna rá másnap, lehet hogy azt hitte volna hogy a kocsmába verték össze.
2010. szept. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
66%

huh ilyet én is csináltam...anyám s*egg részeg volt és megrugdosta a yorkimat:( szegénykém..én is megrugdostam anyámat...sztem jól tetted!!! am hány éves vagy?

16/F

2010. szept. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
52%

Látom okosak vagytok,hogy lehet ilyet irni hogy jól tette?!

Attól hogy az anyja igy viselkedik neki nem kell ugyanazt csinálnia pont azért hogy ő ne legyen olyan mint az anyja.

2010. szept. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%
Egy alkoholistával türelmesen kell viselkedni bármennyire is nehéz az nem segít rajta ha megrugdossátok.
2010. szept. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!