Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIt vegyek egy 15 éves fiúnak...

MIt vegyek egy 15 éves fiúnak a születésnapjára?

Figyelt kérdés
A héten lesz a bulija és nincs semmi ajándék ötletem. Előre is köszi a válaszokat!
2008. dec. 17. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora értékben gondolkodjunk?
2008. dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk hogyha szeret valamilyen csapatsportot, próbálj meg szerezni ajándéktárgyat ami kötődik a kedvenc csapatához. hobbijához valamit, te ismered. vagy szimplán kérdezd meg hogy mit szeretne.
2008. dec. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szerintem vegyél neki egy jó számítógépes játékot.de ha szereti a focit vegyél neki olyan mezt ami a kedvenc csapata meze.
2008. dec. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat! 1000-2000Ft körüli összeget szánnék rá. Az a baj, hogy nem tud semmit amit szeretne. Ha valaki tud jót még kérlek írjátok le, mert nagyon tanácstalan vagyok.

2008. dec. 17. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegyel neki konyvet, illatszert, focilabdat, ha van telefonja toltsel neki 2000 Ft-ot a telojara, es melle egy finom csokit.

Szerintem a legjobb illatszer, ennek mar orul egy 15 eves srac, hogy mit, az attol fugg, hogy hol veszed meg, es ott mire futja ebbol a penzbol. Ki o neked, baratod, testvered, ismerosod, osztalytarsad?

Vagy egy jo baseball sapkat, azt is szeretik mar tavasszal a sracok, vagy egy nadragovet.

2008. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Osztálytársam.
2008. dec. 17. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!