Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha megpusziltam nagymamám...

Gáz, ha megpusziltam nagymamám homlokát közvetlenül a temetése előtt, miközben a koporsóban feküdt?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 23:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%

Hát, akkor már nem szokták. Fertőzést kaphatsz.

Az lemúlást, elbomlást tudomásul kell venni.

2022. ápr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Miért, valaki a jelenlévők közül kritizált érte?


Egyenlőre az evolúció emberi léptékkel mérve egy helyben topog. Egy emberöltő alatt sem történik érdemi változás. Hiába erőltetjük a folyamatos logikus gondolkodást, van bennünk egy vad, érzékeny állat, amelyik meg akarja élni az ösztöneit, az érzéseit.


Ez egy szép gesztus volt. Elbúcsúztál tőle és intim kapcsolatba kerültél az elmúlással. Mert bár szomorú lehet, de ez vár mindannyiunkra.

2022. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Miért lenne gáz? Nem kaphatsz semmi fertőzést.
2022. ápr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Hogy jut eszedbe ilyen szóhasználat egy szeretett személytől való búcsúzás kapcsán?! Szeretted és elköszöntél tőle! Soha ne tartson vissza az érzelmeidben a mások véleményétől való rettegésed!

És természetesen nem kaptál tőle fertőzést, micsoda hülyeség már ez!

2022. ápr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

#1


Nem teljesen értek ehhez a témához, annyit tudok, hogy a halottat egy bizonyos ideig meg lehet érinteni, mert ugyanazok a mikróbák végzik az elhunyt lebontást, amik jelenleg a te testeden is vannak. Aztán erről bővebben egy szaki tud nyilatkozni.

2022. ápr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#4-es pedig a mások véleményétől való rettegés óriási problémám, és az élet számos területén akadályoz. Na de ez már mentális egészség kategória...

Köszönöm a válaszokat, csak kiváncsi voltam a véleményetekre :) Jóéjt :)

2022. ápr. 4. 23:47
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Az a gáz aki szerint ez gáz!
2022. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Egyébként megmossák/fertőtlenítik/balzsamozzák, szóval szerintem koránt sem annyira veszélyes mint amennyire #1-es írja.
2022. ápr. 4. 23:58
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy gáz. Természetes emberi reakció. Én is megpusziltam apu fejét, amikor utoljára láttam és már nem élt.

(Aki pedig fertőző betegségben veszti életét, azt nem ravatalozzák fel nyílt koporsóban. Onnan tudom, hogy a pasim nagymamája covidban hunyt el. Úgyhogy nincs reális fertőzésveszély.)

2022. ápr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
Miért lenne gáz ? Szerintem egyáltalán nem probléma
2022. ápr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!