Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez élősködésnek számít?

Ez élősködésnek számít?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, suliba járok mellette dolgozom, és a fizetésem egy részét hazaadom (még Anyuékkal élek).

A Bátyám hazaköltözött az albérletéből 1 éve lassan, és azóta itt él az új barátnőjével kb heti 5x (a lány apja csak hétvégén engedi, hogy nála legyenek) Leginkább a nappaliban alszanak.

Dolgozik, és nem is keres rosszul, de mióta itt van nem ad haza egy Forintot sem, pedig mindennap használják a vizet, az áramot, a kajákból is esznek amibe ő nem ad bele természetesen.

Egyetlen kiadása a kocsija ami a hobbija.

Ezek mellett teljesen lelakja a házat, igénytelen a környezetére, a ruhákat stb széthagyja a nappaliban, az én cuccaimat is használja, amiket utána nem tesz vissza a helyére, ha borotválkozik nem takarítja el, háztartási porszívót ha használja a kocsijához utána azt se űríti ki stb


2022. máj. 1. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,anyudék mit szólnak ehhez az egészhez?
2022. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
95%
Annak számít.
2022. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Ez mese habbal. Gonosz szülők zsebre teszik a kis 20 éves pénzecskéjét, a bátyust meg eltartják a jelenlegi tyúkjával együtt. Hihető.
2022. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

#3

Hány ilyen van, ha tudnád.

2022. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Biztos nem ad haza? Szuleidtol.tudod?

Mert ahigy sejtem ninca jo viszony koztetek (ami ertheto is), twhat lehet nem koti az orrodra. Es sajnos azt se tudhatod anyadekkal miben allapodott meg.

Anyukaddal beszelgess errol, hogy teged zvar ez meg az es kerdezd meg ok beszallnak e a rezsibe, hogy te is teszed stb. egy iszinte beszelgetest egyszer megerne.

2022. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Itt megszokott dolog, főleg hétvégén.
2022. máj. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 NTBS ***** válasza:
86%
Igen annak számít. Beszélgess a szüleiddel a dologról.
2022. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Az!


Nekünk most a kollégáméknál volt ugyanez, csak ott a csávó volt ott hétköznap. Most az lett a vége, hogy albérletbe mentek inkább, mert már napi ordibálás volt ebből.

2022. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#3-nak... tudnád. Hárman vagyunk tesók, én fiú, a legidősebb,középső lány és legkisebb fiú. Neki mindent is lehetett mindig, jahj szegény, ő a legkisebb. A húgommal a középsővel addig foglalkoztak amíg a kisöcsi meg nem született.


Én feléjük nem nézek 5 éve, a húgom meg amint betöltötte a 18-at hozzáment a pasijához és elköltözött, ennek 20 éve azóta nem beszélnek anyámékkal

2022. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja öcsi, most 33, jó állása van, pde anyámék tartják el, soha nincs pénze semmire. Félévnél tovább nem maradt meg egy munkahelyen sem.
2022. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!