Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt majd elviselni?

Hogyan lehet ezt majd elviselni?

Figyelt kérdés

Fogyatékkal elő vagyok és nem tudom magamat ellátni, ezért szüleim viselik gondomat. Így egy egység a családunk, már középkorú vagyok, de mindig is így éltünk.

Sajnos ők már kezdenek idősödni és egyre többször eszembe jut, hogy egyszer el fognak menni.

Hogyan lehet ezt majd feldolgozni?

Te hogy készülnél fel erre a helyemben?



2022. máj. 9. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fogyatékod van, ha nem titok? Milyen idős vagy?
2022. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
40-es korosztály vagyok. Izomsorvadás
2022. máj. 9. 23:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! 😞 Pénzt félretenni későbbre, egy jó otthonra? Tesók tudnak segíteni?
2022. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szerintem ilyen speciális otthonba fogsz kerülni, ha a testvére(i)d, ha van nem fognak befogadni.
2022. máj. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
nehéz lesz.
2022. máj. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: nem tudom milyen mértékű az izomsorvadás és mennyire van lehetőség a lakást úgy berendezni, hogy a lehető legtöbb önállóságod legyen, ha majd egyedül kell megtenni bizonyos dolgokat. Például távirányítással mozgatható polcok stb. Persze gondolom semmi se olcsó.

Szerintem már most keress olyan otthont, ahol pozitívan, empatikusan, szeretettel viszonyulnak hozzád, keress hasonló fogyatékossággal élők Facebook csoportjait.

2022. máj. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell venni a akpcsolatot különféle segítő szervezetekkel, hogy mit javasolnának.
2022. máj. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!