Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kirándulni mentek, de nem von...

Kirándulni mentek, de nem von be semmibe, ez normális?

Figyelt kérdés

A párom 3 napja gondolt egyet és el döntötte, hogy el utazunk pár napra külföldre.

Ki kapcsolódni.

Nos.. Engem semmiről nem kérdez meg, nem beszéltünk meg jóformán még semmit, de már elméletileg holnap indulunk. Rosszul esik mert én szeretem megtervezni a kirándulásokat, de eddig semmibe nem vont bele. Normális, hogy egy pár megbeszélés nélkül elindul és csak én vagyok túl érzékeny??


2022. jún. 4. 09:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
63%

Túl érzékeny vagy, ő meg spontán. Neked akar örömöt szerezni, így állj hozzá. Bepakolod a legfontosabbakat, minden másra meg ott a mastercard. ;)

Lehet, hogy neki a kikapcsolódás azt jelenti, hogy fekszik a parton. Azon nincs mit tervezni.

Első közös nyaralás?

2022. jún. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
88%

Van aki szereti az ilyen spontán dolgokat, én utálnám. Szeretek spontán beülni egy fagyira, vagy elmenni a szomszéd wellnessbe, de a külföldi út nem ide tartozik. Azt azért szeretem megtervezni és tudni, hová megyünk.


Mondtad neki, hogy ez neked nem kellemes meglepetés, hanem kellemetlen?

2022. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet, hogy meg akarja kérni a kezedet? Nekem rögtön ez jutott az eszembe.
2022. jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
83%

Én nem bánnám, ha legalább egy héttel előtte szólna.


Bár az nem derül ki a kérdésből, hogy melyik fél vagy, de nőként én azért is szeretném, ha lenne beleszólásom az időpontba, mert pl. menzesz alatt a hátam közepére nem kívánnék egy nyaralást/utazást, mert állandóan attól félnék, hogy nem lesz lehetőségem a megfelelő higiéniára.

2022. jún. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

1 válaszoló : nem az első, már a sokadik.


2 válaszoló :én is pont így gondolom!


3 kérdező : az tuti kizárva.

2022. jún. 4. 09:41
 6/41 anonim ***** válasza:
91%

Két dolgot tehetsz, kipróbálod az ő módszerét és élvezed a spontaneitást.

Vagy megmondod neki hogy ez neked nem megy, nem akarod, nem tudsz vele így utazni.

Mióta vagytok együtt? Azért egy tartós kapcsolatban már ismerik egymást annyira a párok hogy ilyen szervezési baki ne csússzon be.


Egy saját példát is mondanék. Én is előre tervezős, minden eshetőségre IS gondolós ember vagyok ezért a legkisebb utazás is nekem minimum nagybőrönd pakolást jelent. Ami persze utólag azt jelenti hogy a holmik fele nem is kell és csomó fölösleges cipekedéssel jár.

Párom meg kb egy hátizsákkal megélne a jég hátán is.

Egyszer engedtem a noszogatásnak és úgy indultunk 3 hetes nyári vakációra hogy csak 1-1 nagyobb hátizsákot vittünk, ráadásul repülővel mentünk, szóval nem a szomszéd faluba ugrottunk le. Legjobb nyaralás volt mert tök mobilak voltunk, nem kellett a gurulós francos bőröndöt cipelgetni stb. A nyári ruhák simán befértek a hátizsákba és mivel apartmanos szállásunk volt, mosni is tudtunk. Tök jó volt.

Néha érdemes más módszereket is kipróbálni mint ami a mi meggyőződésünk volt eddig.

2022. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
61%

A spontaneitas kozott es akozott hogy semmit se beszelnek meg ket kulonbozo dolgok. Nem is ertem mikben elnek itt egyesek..szatyorban?


Ha valaki spontan akkor odamegy a parjahoz..hetvegen lenne kedved elmenni velem xy helyre?


Ha valaki meg nem kepes a kommunikackora es elakadasai vannam: hetvegen elmegyunk xy helyre, szoval pakolj ossze.


A ket szkenario kozott van kulonbseg. Megkeri a kezet LOOOL

2022. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
16%
És akkor most boldog vagy, hogy mindenkit lepontoztál LOLka?
2022. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
83%

Senkit se pontoztam le.


Amugy a pontozas a komment hasznossagat jelenti. Az pedig kicsit sem hasznos, hogy elhitetik a kerdezovel, hogy a kommunikacio hianya teljesen rendben van.

2022. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
78%
Mond meg neki, hogy nem mész, azt hadd sértődjön be. 😂😂
2022. jún. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!