Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esett rosszul ez apám...

Jogosan esett rosszul ez apám esküvőjén?

Figyelt kérdés

Nem rég volt apám esküvője, ez egy kis létszámú esküvő volt. A vacsora egy étteremben volt megtartva, 2 asztal volt összesen, az egyiknél az unokatestvéremék, a nagynénim és a férje voltak (összesen 5-en).

A másiknál apumék és a közeli hozzátartozók ültek illetve a menyasszonynak a szülei, nagymamája, testvére és annak a párja, én, a bátyám és barátnője. Legalábbis azt hittem, hogy így lesz. De a bátyám meghívta még egy haverját is, aki szintén annál az asztalnál foglalt helyet, viszont így nem volt elég hely, ezért apámék engem kértek meg, hogy üljek át a másik asztalhoz.. Nem volt teljesen világos számomra, hogy miért a családtagot ültetik el, de nem akartam balhét nyitni, mivel ez az ő napjuk volt, ezért simán átültem, viszont baromi szarul esett abban a pillanatban.

Úgy éreztem mintha én nem is lennék igazán családtag. Sajnos ez a hangulat megpecsételte az egész estére a hangulatom. 20/F



2022. jún. 7. 00:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Lehet úgy voltak vele tesód haverja nem ismeri a többi embert, neked meg a rokonaid.

Lehet apukádnak is kellemetlen volt, lehet azt se tudta jön az a személy. Nem téged akart bántani. -csak feltételezés-


Amikor leszbrá alkalom beszéld meg vele.

2022. jún. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%

Nem akarták a bátyádat és a haverját elültetni egymástól, mert a haver a bátyádon kívül senkit nem ismer (gondolom).

Neked miért probléma a nagynénéddel és férjével, valamint az unokatesóiddal együtt lenni? Nem vadidegenek közé lettél ültetve, hanem viszonylag közeli rokonaidhoz. Nevetséges, hogy megpecsételi a hangulatodat az, ha unokatesóiddal meg a nagynénéddel kell egy asztalnál ülnöd. Ennyire utálod őket???

Itt igazából a tesód viselkedése kifogásolható, hogy mi a szent sz..nak hívta meg a haverját egy ilyen szűk körű esküvőre. Egyébként is apukádnak és párjának a joga lett volna ez, nem az övé. Vagy meleg a bátyád és ő a párja voltaképpen?

2022. jún. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Jogosan bánt a dolog, de nagyobb bajod ne legyen az életben.


Itt a jó megoldás az lett volna, hogy a bátyádat a haverjával együtt átülteti a másik asztalhoz, onnan meg átültetnek valakit hozzátok, ha már miatta kell az ülésrendet megbolygatni.

2022. jún. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Tudták, hogy jönni fog.

Igazából azért bántott a dolog, mert ennek tudatában előrébb tartották őt mint engem.

Nem utálom egyébként az unokatestvéreimet, de kicsit sem állunk közel egymáshoz.

2022. jún. 7. 01:39
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Az nem lett volna opció, hogy a bátyádat és a haverját ültetik el a másik asztalhoz, vagy akár mind a hármótokat?


Megértem egyébként, hogy ez neked rosszul esett, kirekesztettnek érezted magad.


De vszleg ez a döntés okozta hirtelen a legkevesebb macerát, vagy csak ez jutott hirtelen eszébe, mert te úgy is pár nélkül voltál. És végülis nem idegenekhez kerültél.


Egy ilyen napon a völegénynek mindenhol is jár az esze :)) Ez egy fontos nap, izgatott volt apud is biztos, még ha nem is mutatta esetleg. Lehet, hogy egy normál vacsorán nem így döntött volna.


Ne haragudj rá. Vagy ha nyomja mégis a vállad ez a dolog, akkor beszélgess apáddal erről.

2022. jún. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Ja hogy tudták, hogy megy.. akkor visszavonom, amit a végén írtam, hogy hirtelen döntés.. stb.
2022. jún. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Változtatni már ugy sem elhet rajta, szoval kár rajta bánkódni.
2022. jún. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Tudatosítanám apádban hogy ha majd segíteni kell nekik bármiben akkor se téged hanem a tesód haverját hívják.
2022. jún. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
29%
Mert te rokonok közé kerültél így is.
2022. jún. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
99%

Ilyenkor az a megoldás, hogy kér faterod még egy asztalt és széket, hogy elférjetek. Amúgy se értem ezt a 2 asztalos felállást, szvsz ez a legrosszabb, ami lehet. Még ha 12 asztal lenne,egértem, mert annyira nem lehet összetolni, érthető, de 2-3 asztal azért bárhol elfér egy étteremben :D


Elhiszem, hogy rosszul esett, az egész ülésrend rosszul volt megszervezve, főleg, ha tudták, hogy jön a haverja.

2022. jún. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!