Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen beteg az unoka...

Miért ilyen beteg az unoka nővérem? (Hosszu lett nagyon, de aki el olvassa annak elore is koszonom)

Figyelt kérdés
Tehát mindig is egy örjöngős, depressziós lány volt már tini kora óta. Asszem 7 éve át ment egy másik suliba, ahol nagyon megtetszett neki egy fiú de max beszeltek pár szót és az se olyan volt. Lehet ott akkor abban a pillanatban bejött annak a fiúnak de ennyi semmi több. Kb 3 évet voltak egy iskolába együtt osztálytársak is voltak, de semmi nem lett belőle. Suli uttán az unoka nővérem ki jott hozzánk Németországba, kb 1 évet volt velünk, tehát nálunk is lakot. És már akkor eltelt 4,5 év a suli uttán de ő 0-24be ezt a gyereket mondogatta folyamatosan es ugyanazokat a sztorikat elmeselte (amik ugye még a suliba történtek velük) ennek a fiúnak pont lett barátnője láttuk a facebookon. Ilyenkor elkezdte az unoka nővérem h fix nem boldogok meg hogy biztos csak unalombol jöttek össze. Szakitott ez a fiú meg a lány, mert ugye a fbn már nem voltak kapcsolatban, illetve a lánynak is lett új palija. Ekkor elkezdett írogatni az unoka nővéremnek egy fiú, kamu fiokbol. Kocsi a profil képje, és messziről virit hogy kamu fiok. Nemtudom ki szorakozhat vele, de ez a kamu fiokos elhiteti vele hogy ő az a fiu, aki még a sulibol tetszett neki meg ilyenek. Én amúgy eleinte el is hittem. De aztán picit fura lett hogy kb mar 2 éve ezt játsza vele ez a kamu profilos. Nem is talalkoztak hívás se volt semmi. És mivel tudjuk az unoka noveremrol h szo szerint hülye ezert ő még el is hiszi, de akkor így fel merült bennem az a kérdés, hogy akkor miert nem a sajátjábol ír neki meg ilyenek? Ekkor be jelolte az egyik közös barátnőnk ezt a fiút, és rá írtunk mire ő azt felelte h ő mar el is felejtette az unoka nővéremet, szinte allig emlekszik rá a suliból meg stb.. tehát az a lenyeg h 100% h nem ő az. És hiába mondjuk az unoka noveremnek ő ha kell nekünk jön.
2022. júl. 31. 18:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Saját privát dolga.
2022. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11. Nyilván a privát dolga, és ha be etetti saját magát az se a mi dolgunk, de akkor is egyszerűen ha nem azt mondjuk neki hogy "De tuti ossze jottok, gondol rád, meg hogy ő ir neked" akkor áhh kiakad de ugy h kész. Meg hogy "jajj szerintetek fel riad miattam éjjel?"
2022. júl. 31. 22:40
 13/15 A kérdező kommentje:
Amugy köszönöm szépen a valaszokat.
2022. júl. 31. 22:41
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha elkezd erről a gyerekről beszélni, ti kezdjetek másik témát. Vagy mondjátok meg neki, hogy Titeket ez rohadtul nem érdekel
2022. aug. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem egy osztálytársam ilyen, szeretethiányos.


Iskolai ottalvós kiránduláson voltunk, és megtetszett neki egy felsőbb éves gyerek, akinek kiderult, hogy van barátnője. Ilyeneket mondott, hogy amikor az asztalnál szembe ültek azzal a gyerekkel, akkor folyton ránézett a gyerek, és biztos hogy akar tole valamit. Pedig a fiú azért nézett rá, mert állandóan őt nézte. Majd következő vacsoránál valahogy eltolódott az asztalnál a sor, és én kerültem szembe a gyerekkel. Büszkén mondogatta, hogy én rám rám se nézett. Mondom oké.

2023. ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!